Oyun Haberleri

İmzalı Pokemon kartı 250.000 dolara satıldı

İmzalı Pokemon kartı 250.000 dolara satıldı, Oyun severler için İmzalı Pokemon kartı 250.000 dolara satıldı başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde İmzalı Pokemon kartı 250.000 dolara satıldı ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

İmzalı Pokemon kartı 250.000 dolara satıldı

Nadir bulunan bir Pokemon kartı 250.000 dolar fiyatı ile alıcı buldu. Zaman zaman bu kadar ender Pokemon kartlarının çok yüksek meblağlar ile satıldığına tanıklık ediyoruz. Nitekim önceden kutusu açılmayan bir destenin 408.000 dolara, nadir bulunan Blastoise kartının 360.000 dolara ve yine nadir bulunan Pikachu Illustrator Pokemon kartının tam 190.000 dolara satıldığına tanıklık etmiştik. Bu sefer satılan Pokemon kartının ise daha mühim özellikleri yer alıyor.

Tsunekazu Ishihara imzalı Pokemon kartı 250.000 dolara satıldı

Goldin Auctions isimli firma aracılığıyla satılan bu kart dediğimiz gibi diğer Pokemon kartlarına göre daha özel bir yapıya sahip. Çünkü kartın üzerinde bir Pokemon yer almıyor. Onun yerine kartın üzerinde Pokemon Company başkanı olan Tsunekazu Ishihara’nın bir çizimine yer verilmiş. nadir olan bu kartın bu kadar kıymetli olmasında Tsunekazu Ishihara aracılığıyla imzalanmış olmasının etkisi de bi hayli büyük. Ayrıca bu kartın bazı Pokemon Company çalışanlarına Tsunekazu Ishihara’nın 60. yaş günü için verildiği de gelen bilgiler içinde. Kısa olaraksı farkında olarak veya olmadan çalışanlarına büyük bir jest yapmış da diyebiliriz.

Tam adı “2017 P.M. SM Black Star #TPCi01 Tsunekazu Ishihara Signed Pokemon GX Promo Card” olan bu kartın üzerinde alıştığımız bazı bilgilere de yer verilmiş. Normal Pokemon kartlarında da bulunan can barı, yetenek kısmı ve zayıflık gibi unsurların kart üzerinde olduğunı göze çarpıyor. kartın resmine aşağıdan inceleyebilirsiniz.

İmzalı Pokemon kartı 250.000 dolara satıldı

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu