Oyun Haberleri

Immortals: Fenyx Rising The Lost Gods içeriği çıktı

Immortals: Fenyx Rising The Lost Gods içeriği çıktı, Oyun severler için Immortals: Fenyx Rising The Lost Gods içeriği çıktı başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Immortals: Fenyx Rising The Lost Gods içeriği çıktı ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Immortals: Fenyx Rising The Lost Gods içeriği çıktı

Ubisoft imzasını taşıyan ve geçtiğimiz senenin başarılı oyunlarından birisi olan Immortals: Fenyx Rising The Lost Gods içeriği bugün itibari ile tüm platformlarda yayınlandı. Oyunun yeni ek paketi olan The Lost Gods dışında Ubisoft oyuncuların izometrik kamera açısı ile oyunu deneyimleyebilecekleri özel bir demoyu da paylaşımı yaptı. Yepyeni bulmacaları da bünyesinde barındıran bu ek paket ve demo ile alakalı şirketin yaptığı açıklama ve detaylar şu biçimde;

Immortals: Fenyx Rising The Lost Gods çıktı

Immortals: Fenyx Rising The Lost Gods içeriği çıktı

Ubisoft, son hikaye DLC’si olan Immortals Fenyx Rising The Lost Gods’un artık dünya çapında erişilebilir olduğunu açıkladı. Ek olarak, Immortals Fenyx Rising’i oynama şansı olmayan oyuncular; Nintendo Switch™ sistemi, Xbox Series X|S, Xbox One konsolları, PlayStation®5, PlayStation®4, Stadia ve Windows PC’de bulunan ücretsiz demo ile tırmanma, süzülme ve havada dövüşme gibi özellikleri deneyebilirler.

Benzersiz bir kuş bakışı deneyim ve yakın dövüş tarzı savaş sunan Immortals Fenyx Rising – The Lost Gods, Fenyx’in artık bir tanrı olduğu hikayesine geri dönüyor. Ölümlü dünya bir felakete sürüklendiğinde Fenyx, Dünya üzerindeki dengeyi yeniden sağlamak ve kayıp tanrıları yeniden bir araya getirmek için yeni bir kahraman seçer. Oyuncular Pyrite Adası’nı; Poseidon, Hades ve diğer tanrıları panteona dönmeye ikna etmekle görevli, coşkulu bir ölümlü olan Ash olarak keşfedecekler.  

Çıkış sonrası gelen bu son macerada oyuncular; yeni tanrılar ve canavarlarla tanışacak, zorluklarla ve sırlarla dolu yeni bölgeleri keşfedecek ve zorlu yeni düşmanlarla savaşacaklar. Yeni ilerleme sisteminin bir parçası olarak oyuncular, iki çiçeği burnunda kabiliyetin bunun yanında kuvvetli geliştirmelere, özel bonuslara ve benzersiz dövüş stillerine de erişebilecek:

  • Catastrophe Quake: Ash’in etrafındaki düşmanları yere seren kuvvetli bir vuruş.
  • Nature’s Fury: Önünden geçen her şeye hasar veren ve zamanla verdiği hasarı artıran bir enerji ışını.

Oyuncular şu anda dostlarını Arkadaş Tavsiyesi Programı aracılığıyla Immortals Fenyx Rising’i satın almaveyavet ederek oyun içi ödüller kazanabilirler. Oyunu satın alan ve oynayan davet edilen katılımcılar bunun bunun yanında Frozen Silah Paketi adlı bir ödül de alacaklar. Arkadaş Tavsiyesi Programı ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen bu adresi ziyaret edin.

Immortals Fenyx Rising – The Lost Gods’a erişmek için oyuncular, Sezon Kartı’nı €39.99 karşılığında satın alabilirler. Sezon Kartı, oyunculara yalnızca yeni karakterler ve görevler değil, bunun yanı sıra yeni dünyalar ve yeni oynanış metotları sunan üç çıkış sonrası DLC paketine de anında ulaşım sağlar. Immortals Fenyx Rising – The Lost Gods bunun bunun yanında €14,99 karşılığında satın alınabilir.

Oyunun ücretsiz demosu Fenyx’i kiklopların gizemli sırrını keşfetme arayışına çıkarıyor. Oyunun Afrodit bölgesinden ilham alınıp demo için özel olarak oluşturulan ve bir takımadada geçen demo, oyuncuları tam deneyime hazır hale getirmek için dizayn edilmiş savaş, keşif ve bulmaca üçlüsünden bir araya gelen bir karışım içeriyor.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu