Dizi Haberleri

İlker Ayrık Seksenler kadrosunda

İlker Ayrık Seksenler kadrosunda bulunan, Dizi ve film severler için İlker Ayrık Seksenler kadrosunda bulunan konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. İlker Ayrık Seksenler kadrosunda bulunan ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

İlker Ayrık Seksenler kadrosunda bulunan

TRT ekranlarının efsane dizileri içinde kabul gören ve uzun bir süre boyunca yayına giren, ülkemizde çok büyük bir takipçiye sahip olan 80’ler dizisi yeniden ekranlara geri dönüyor. Son zamanlarda eski dizilerin geri dönmesi artık normal karşılanır bir durum oldu. Dizinin bi hayli beğeni alan karakterlerinden Rasim Öztekin bir önceki günlerde vefat etmişti.

Dizinin eski oyuncu kadrosu buluştu. Bu bağlamda dizinin efsane oyuncuları içinde bulunan İlker ayrık kadroveyahil oldu. Konuyla alakalı açıklamalarda bulunan tecrübeli oyuncu, ekranlara geri döndüğü için Ve böyle bir dizide yeniden oynadığı için çok mutlu olduğunu açıkladı. Ayrıca burasının adeta bir aile ortamı olduğunu, kendisini evinde gibi hissettiğini ve evine geri dönmüş gibi hissettiğini dile getirdi. Ayrıca diziye başarılı futbolcu volkan Demirel’in eşi Zeynep Sever Demirel bile katılmıştı. Dizinin çok yakında zamanda başlaması amaçlanıyor. Ayrıca dizinin yeniden reyting rekorları kıracağız düşünülüyor.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu