Dizi Haberleri

İlk Bakış: Sex Education 3. Sezon

İlk Bakış: Sex Education 3. Sezon, Sinema ve dizi takipçileri için İlk Bakış: Sex Education 3. Sezon konusunu ele aldık.. Yazımızda İlk Bakış: Sex Education 3. Sezon ile alakalı tüm ayrıntı kısmı siz değerli okurlarımıza anlatmaya çalıştık.

İlk Bakış: Sex Education 3. Sezon

Sex Education dizisinin yeni sezonundan ilk görseller yayınlandı. Sex Education 3. sezon seyirci ile 17 Eylül’de Netflix’te bir araya gelecek.

Geçen yıl 2. sezonuyla seyirci karşısına çıkan, başrollerinde Gillian AndersonAsa Butterfield, Ncuti GatwaEmma Mackey ve Connor Swindells‘in olduğu Netflix’in bi hayli beğeni alan dizisi Sex Education, geçtiğimiz şubat ayında 3. sezon onayını almıştı.  Çekimlerin geçtiğimiz yıl mayıs ayında başlaması beklenirken salgın bundan dolayı çekim tarihi ertelenmişti. Neyse ki sonunda gerekli şartlar oluştu yaz aylarının son haftalarına girilirken çekimlere başlandı. Pandemi şartları bundan dolayı sıkı önlemler altında gerçekleşen çekimlerin tamamlandığını mart ayında bir set çalışanının sosyal platformda yaptığı paylaşım ortaya koydu.

Aynı zamanda cinsellik, aşk, dostluk, cinsel yönelim, homofobi vb. birden fazla konuya değinmesiyle de beğeni kazanan dizinin yeni sezonunda oyuncu kadrosuna Jason Isaacs, Jemima Kirke ve Dua Saleh gibi isimlerin de dâhil olduğu açıklanmıştı.

Sex Education 3. Sezon, 17 Eylül’de Netflix’te Yayınlanacak

Sevilen dizinin yeni sezonunda ergenlik zamanındaki Otis, sıradan yaşamına devam ederken; Eric ve Adam ilişkilerinde yeni bir döneme girerler. Jean ise beklediği bebeği için çalışmalarla uğraşır. Bu arada, okulun yeni müdürü Hope (Jemima Kirke) Moordale’i müthiş bir okula dönüştürmek için elinden geleni yapar. Aimee feminizmi keşfeder, Jackson aşık olur ve kayıp bir sesli mesaj ortalarda dolaşır.

Oyuncu ekibinde bulunan Asa Butterfield, Gillian Anderson, Emma Mackey, Ncuti Gatwa, Connor Swindells, Aimee-Lou Wood, Kedar Williams-Stirling, Chaneil Kular, Simone Ashley, Mimi Keene, Tanya Reynolds, Mikael Persbrandt, Patricia Allison, Sami Outalbali, Anne-Marie Duff, George Robinson, Chinenye Ezeudu, Alistair Petrie, Samantha Spiro, Rakhee Thakrar ve Jim Howick’in olduğu dizinin üçüncü sezonuna Bay Groff’un daha başarılı ve pek mütevazı olmayan ağabeyi Peter Groff’u canlandıran Jason Isaacs, ilk kez bir yapımda rol alan ve Moordale’de bir öğrenci olan Cal’a hayat veren, stüdyo sanatçısı ve söz yazarı Dua Saleh ve Elsie’nin üvey annesi Anna olarak izleyeceğimiz Indra Ové katıldı.

Laurie Nunn aracılığıyla yazılan ve yaratılan dizinin yapımcılığını Eleven üstleniyor. Dizinin senaryo ekibinde Sophie Goodhart, Selina Lim, Mawaan Rizwan, Temi Wilkey, Alice Seabright ve Jodie Mitchell yer alıyor. Üçüncü sezon bölümlerini Ben Taylor ve Runyararo Mapfumo yönetiyor. Laurie Nunn, Ben Taylor ve Jamie Campbell bunun yanı sıra dizinin yürütücü yapımcılığını da üstleniyor.

Sex Education 3. sezon, seyirci ile 17 Eylül’de Netflix’de bir araya gelecek.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu