Dizi Haberleri

İlayda Alişan kimdir, kaç yaşındadır? İlayda Alişan hakkında bilgiler

İlayda Alişan kimdir, kaç yaşındadır? İlayda Alişan ile ilgili bilgiler, Dizi ve film severler için İlayda Alişan kimdir, kaç yaşındadır? İlayda Alişan ile ilgili bilgiler konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. İlayda Alişan kimdir, kaç yaşındadır? İlayda Alişan ile ilgili bilgiler ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

İlayda Alişan kimdir, kaç yaşındadır? İlayda Alişan ile ilgili bilgiler

Fox TV’de yayına giren ve yayına girdiği ilk günden bu yana büyük ses getiren Masumiyet dizisinin oyuncu ekibinde bulunan bulunan İlayda Alişan, gündemde kalmayı sürdürüyor. Hem güzelliğiyle hem de oyunculuğuyla sürekli olarak adından söz ettiren Alişan, bu kez aşk söylentilerıyla gündeme geldi. Kardeşlerim dizisnde oynayan Halit Özgür Sarı ile aşk yaşadığı söylenen Alişan, gündemin ilk sırasına oturdu. Vatandaşlar ise İlayda Alişan ile alakalı araştırmalar yapmaya başladı. Güzel oyuncunun yaşamını merak eden vatandaşlar, intenet üzerinden bu konu ile alakalı araştırmalar yapıyor. Biz de haberimizin detay kısmında İlayda Alişan’ın yaşamına ilişkin bilgilere yer verdik. İşte İlayda Alişan’ın yaşamı…

İlayda Alişan ile ilgili bilgiler

26 Şubat 1996 tarihinde hayata gözlerini açan Alişan, İstanbul doğumludur. Eğitimini de doğup büyüdüğü İstanbul’da alan güzel oyuncu, İstanbul Bilgi Üniversitesi Moda Tasarımı bölümü mezunudur. Küçük yaştan bu yana oyunculuğa meraklı olan Alişan, ilk kez reklam filmlerinde yer alarak oyunculuğa başladı. Coca-Cola, Ülker, Akbank gibi birden fazla mühim markanın reklam filmlerinde bulunan Alişan, 2011 senesinden bu yana dizi ve filmlerde de yer almaya başladı.

İlk olarak Bir Çocuk Sevdim adlı dizide bulunan Alişan, ardından Gönül Hırsızı, Benim Adım Gültepe gibi yapımlarda da yer aldı. Bu yapımlardan sonra çıkışa geçen güzel oyuncu, sırasıyla Serçe Sarayı, Bana Sevmeyi Anlat ve Çukur adlı dizilerde de yer aldı. Özellikle Çukur dizisindeki oyunculuğu ile herkesin beğenisini kazanan güzel oyuncu, bu diziden ayrıldıktan sonra Fox TV’de yayınlanmaya başlanan Masumiyet dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu. Masumiyet’te Ela Yüksel kişiliğine hayat veren Alişan, hem oyunculuğuyla hem de güzelliğiyle seyredenleri büyülemeye sürdürmekte.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu