Dizi Haberleri

İftarlık Gazoz filmi konusu nedir? İftarlık Gazoz oyuncuları kimlerdir? İftarlık Gazoz filmi çekim yeri neresi?

İftarlık Gazoz filmi konusu nedir? İftarlık Gazoz oyuncuları kimlerdir? İftarlık Gazoz filmi çekim yeri neresi?, Dizi ve film severler için İftarlık Gazoz filmi konusu nedir? İftarlık Gazoz oyuncuları kimlerdir? İftarlık Gazoz filmi çekim yeri neresi? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. İftarlık Gazoz filmi konusu nedir? İftarlık Gazoz oyuncuları kimlerdir? İftarlık Gazoz filmi çekim yeri neresi? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

İftarlık Gazoz filmi konusu nedir? İftarlık Gazoz oyuncuları kimlerdir? İftarlık Gazoz filmi çekim yeri neresi?

İftarlık gazoz filmi bu akşam kanal D ekranlarından seyirciyle bir araya gelecek. İftarlık gazoz filminin başrollerinde Cem Yılmaz oynuyor. Türkiye’nin en fazla bi hayli beğeni alan filmleri içinde bulunan bu film, 70’li senelerın Türkiye’sinde geçmektedir. Filmin konusuna bakacak olursak, mülayim bir Ege kasabasında ailesiyle birlikte yaşayan bir öğrencinin yaşamı konu edilmektedir. Beşinci sınıfı yeni bitirmiştir.

Yaz tatilinde para kazanmak için ailesinden izin alır ve Gazozcu Kemal ustanın yanında çalışmaya başlar. Başarılı öğrenci Adem, ramazan ayının ilk günlerinde camide hocanın vermiş olduğu vaazdan etkilenerek oruç tutmaya karar verir. Oruç tutmaya başlayan ufak Adem, ardından açlık ve susuzluk yüzünden halüsinasyonlar görmeye başlar. Daha sonra büyük bir maceranın içine atılır. İftarlık gazoz filminin çekimleri Ege’de bir sahil kasabasında yapıldı. Filmin oyuncu kadrosuna bakacak olursak, ünlü oyuncu Cem Yılmaz, Berat Efe parlar, Okan avcı, Ümmü Putgül, Yasemin Sannino, Yılmaz Bayraktar ve Greta Fusko gözleri üstüne topluyor.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu