Sinema Haberleri

iCloud şifremi unuttum ne yapmalıyım? iPhone ve iPad kullanıcıları için iCloud şifre sıfırlama, değiştirme işlemleri

iCloud şifremi unuttum ne yapmalıyım? iPhone ve iPad kullanıcıları için iCloud şifre sıfırlama, değiştirme işlemleri, Dizi ve film severler için iCloud şifremi unuttum ne yapmalıyım? iPhone ve iPad kullanıcıları için iCloud şifre sıfırlama, değiştirme işlemleri konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. iCloud şifremi unuttum ne yapmalıyım? iPhone ve iPad kullanıcıları için iCloud şifre sıfırlama, değiştirme işlemleri ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

iCloud şifremi unuttum ne yapmalıyım? iPhone ve iPad kullanıcıları için iCloud şifre sıfırlama, değiştirme işlemleri

İphone kullanan bireylerin telefonlarını aktif olarak kullanabilmesi için ilk kez bir iCloud hesabı oluşturması zorunludur. Bu hesap üzerinde bütün bilgilerin saklanacağı için şifre ve güvenlik sorularının unutulmaması oldukça önem taşır. Birçok kullanıcı iCloud şifremi unuttum diyerek Apple müşteri hizmetlerine sorular yöneltir. Bu noktada iCloud şifre yenileme diğer bir adıyla değişirme için yapacağı işlemleri bu başlık altında bir araya getirdik. İCloud İphone hesabı şifre yenileme değiştirme için izleyeceğiniz adımları en ayrıntılı biçimde aşağıdan öğrenebilirsiniz.

İCLOUD ŞİFREMİ UNUTTUM NE YAPMALIYIM?

İcloud şifresini unutanlar kara kara düşünürken bu durum karşısında izleyeceği adımları da araştırmaktadır. Telefondaki fotoğraf, video gibi tüm verilerin gizlendiği bu hesap kullanıcılar için oldukça önem taşır. Şifresini unutan bireyler Apple’ın resmi internet sitesi üzerinden ‘şifremi unuttum’ penceresinden yeni bir parola belirlemek için harekete geçebilirler. İcloud şifre yenileme işlemini başarıyla gerçekleştirmek için ise sizden bazı bilgileri doğru olarak doldurmanız istenecektir.

iPhone, iPad yahut iPod touch’ınızda iCloud şifre yenilemek için;

  • Ayarlar’a gidin.
  • Parola ve Güvenlik
  • Parolayı Değiştir’e tıklayın.
  • iCloud’a giriş yaptıysanız ve bir parola etkinleştirdiyseniz aygıtınızın parolasını girmeniz istenir.
  • Parolanızı güncellemek için ekrandaki adımları izleyin.

iCloud Şifre Yenileme İşlemi Nasıl Yapılır?

  • Adresine gidin. (www.icloud.com)
  • Karşınıza gelen pencerede ‘şifremi unuttum’ tıklayın.
  • iCloud hesabınızın mailini yazın.

Apple müşteri hizmetleri! Apple iPhone müşteri hizmetleri telefon numarası kaç?

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu