Dizi Haberleri

İçimizden Biri dizisine bomba transfer! Gizem Güneş İçimizden Biri dizisinin kadrosuna dahil oldu

İçimizden Biri dizisine bomba transfer! Gizem Güneş İçimizden Biri dizisinin kadrosuna dahil oldu, Dizi ve film severler için İçimizden Biri dizisine bomba transfer! Gizem Güneş İçimizden Biri dizisinin kadrosuna dahil oldu konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. İçimizden Biri dizisine bomba transfer! Gizem Güneş İçimizden Biri dizisinin kadrosuna dahil oldu ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

İçimizden Biri dizisine bomba transfer! Gizem Güneş İçimizden Biri dizisinin kadrosuna dahil oldu

Kuzey Yıldızı İlk Aşk isimli dizinin yönetmeni Ersoy Güler, dizi final yapar yapmaz yeni bir projeye adım attığını açıkladı. Güler’in yeni projesi ise heyecanla beklenen İçimizden Biri dizisi. Yakında yayın yaşamına ekranlara gelecek olan yeni dizi İçimizden Biri’nin çekimleri Ege’de yapılacak. İçimizden Biri dizisinde, Hristiyan bir ailenin oğlu ile Müslüman bir ailenin kızının yaşadığı aşk anlatılacak.

Yeni ekranlara gelecek olan dizinin kadrosu yeni yeni şekillenirken diziye, tecrübeli oyuncu Gizem Güneş’in Havva kişiliği ile katılacağı bilgisine ulaşıldı.

Gizem Güneş kim?

1995 senesinde dünyaya gözlerini açan Gizem Güneş, Fransızca Öğretmenliği mezunudur. Güzel oyuncunun ilk dizi deneyimi Bin Bir Gece olurken, oyuncu bu zamana kadar; Kanatsız Kuşlar, İçimizdeki Fırtına, 4N1K gibi dizilerde oynamış ve performansı ile adından çok fazla söz ettirmiştir.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu