Dizi Haberleri

İbo Show’un yeni bölümü neden yayınlanmayacak? İbo Show’un yeni bölümü ne zaman ekranlarda olacak?

İbo Show’un yeni bölümü neden yayınlanmayacak? İbo Show’un yeni bölümü ne zaman ekranlarda olacak?, Dizi ve film severler için İbo Show’un yeni bölümü neden yayınlanmayacak? İbo Show’un yeni bölümü ne zaman ekranlarda olacak? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. İbo Show’un yeni bölümü neden yayınlanmayacak? İbo Show’un yeni bölümü ne zaman ekranlarda olacak? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

İbo Show’un yeni bölümü neden yayınlanmayacak? İbo Show’un yeni bölümü ne zaman ekranlarda olacak?

Arabesk müziğinin usta ismi İbrahim Tatlıses 9 senenin ardından yeniden ekranlarda yerini almıştı. Sezonda en fazla gündemde bulunan programlardan birisi olan İbo Show bu akşam özel bölüm ile ekranlarda yerini alacak. İbo Show’un yeni bölümü programın hayranları aracılığıyla merak içinde araştırılmaya başlandı. İBO SHOW yeni bölümü neden ekranlarda olmayacak? İbo Show yeni bölümü ne zaman ekranlarda olacak?

İbo Show yeni bölümü neden yok?

2021 Ramazan Bayramı programları ışığında bayram boyunca bir çok dizi ve programın yeni bölümlerinde yayın aksaması oluştu. Televizyon kanallarının yayın akışı içinde bir çok eğlence programının öncedenleri yayına girena bölümleri vardı. Yapım ve kanaldan resmi açıklamalar yapılmış gelmemiş olsa da İbo Show yeni bölümünün bayramdan dolayı ekranlarda olmadığı, önümüzdeki haftada yeni bölümü ile ekranlarda bulunacağı amaçlanıyor.

 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu