Dizi Haberleri

Hülya Avşar’dan Masumiyet dizisi finali ile ilgili açıklamalar!

Hülya Avşar’dan Masumiyet dizisi finali ile alakalı açıklamalar!, Dizi ve film severler için Hülya Avşar’dan Masumiyet dizisi finali ile alakalı açıklamalar! konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Hülya Avşar’dan Masumiyet dizisi finali ile alakalı açıklamalar! ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Hülya Avşar’dan Masumiyet dizisi finali ile alakalı açıklamalar!

 

Ekranların bi hayli beğeni alan dizilerinden birisi olmasına rağmen final yapma kararı alan Masumiyet dizisi gündemde yer bulmaya devam ederken dizide Hale Ilgaz rolüne hayat veren Hülya Avşar’ın açıklamaları merak edilmeye başladı. Dizinin neden yayından kaldırıldığını söyleyen Hülya Avşar araştırılmaya başlandı.

Dizinin 13. Bölümde final yapacağını açıklayan yapımcılar aynı zamanlarda son haftalarda Hülya Avşar filtresi ile merak ediliyor.

Dizide Deniz Çakır’ın hayat verdiği Bahar kişiliğinin eşi Timur kişiliğine hayat veren Tolga Güleç’in Hülya Avşar filtresini ti’ye almaya sürdürmekte. Güleç dizinin yayın kalkma haberlerinin doğrulanması ardından ‘En çok seni özleyeceğim Hülya Avşar filtresi’ açıklamaları ile paylaşımda bulundu.

 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu