Dizi Haberleri

House of the Dragon görselleri heyecan yarattı

House of the Dragon görselleri heyecan yarattı, Dizi ve film severler için House of the Dragon görselleri heyecan yarattı konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. House of the Dragon görselleri heyecan yarattı ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

House of the Dragon görselleri heyecan yarattı

Dünyanın gelmiş geçmiş en fazla izlenen ve en fazla bi hayli beğeni alan dizilerinin başında gelen Game of Thrones’un geçmiş dönemlerini anlatacak olan House of the Dragon dizisinden ilk görüntüler geldi. House of the Dragon dizisinden ilk fotoğrafların gelmesinin ardından sosyal platformda yer yerinde oynadı. House of the Dragon dizisi çerçevesinde Game of Thrones’tan tam 300 yıl öncesine gidilecek.

House of the Dragon dizisinin yayına giren kapak görselindeki oyunculardan birisi olan Emma D’Arcy, dizide Prenses Rhaenyra Targaryen kişiliğine hayat verecek. Bir diğer oyuncu Matt Smith, dizide Prens Daemon Targaryen kişiliğine hayat verecek. Steve Toussaint, dizide Lord Corlys Velaryon kişiliğine hayat verecek. Dizinin ilk görselleri insanlarda heyecan oluşturdu.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu