Oyun Haberleri

Hot Wheels Unleashed oynanış fragmanı eğlenceli görünüyor

Hot Wheels Unleashed oynanış fragmanı keyifli görünüyor, Oyun severler için Hot Wheels Unleashed oynanış fragmanı keyifli görünüyor başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Hot Wheels Unleashed oynanış fragmanı keyifli görünüyor ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Hot Wheels Unleashed oynanış fragmanı keyifli görünüyor

Ride 4, MotoGP 21 gibi oyunlardan adını bildiğimiz geliştirici Milestone’un yeni oyunu Hot Wheels Unleashed için yeni bir oynanış fragmanı yayınlandı. Eğer Trackmania gibi yarış oyunlarıyla aranız iyiyse, görüntüler sizin için bi hayli keyifli saatlerin habercisi olabilir. 

Hot Wheels Unleashed oynanış fragmanı

Döngüleriyle ve zıplamalı düşmeli bölümleriyle bi hayli keyifli görünen Hot Wheels Unleashed, Trackmania türü oyunları seven oyuncular için yeni bir lezzet olacak gibi görünmekte. Yerde hızlandırma pedlerinin olduğu, yüksekten atlayıp rakiplerimizi yoldan çıkartabildiğimiz yapım bi hayli bi hayli hızlı bir yapıya ve tatlı grafiklere sahip.

Yukarıdaki fragmanda oyunun “Üniversite Kampüsü” lokasyonu belirtiliyor ve eğer final oyunu fragmanda göründüğü kadar keyifli olursa, harika bir iş çıkartırlar. Forza Horizon 3 Hot Wheels genişlemesini sevdiyseniz olabileceken bu oyun sizi mutlu edecektir.

Geliştirici Milestone, MotoGP, Ride ve MXGP gibi oyunlarda önceden harika işler çıkartmıştı. Bu nedenle Hot Wheels Unleashed hususunda da kendilerinden beklenti yüksek. Geçmişten gelen tecrübeleriyle bu oyunu fragmandaki kadar keyifli yapabilmişler mi? 1 Ekim’de oyun çıktığında hep birlikte göreceğiz. Sizler de görüşlerinizi yorumlar bölümünde paylaşmayı unutmayın.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu