Sinema Haberleri

Horizon Zero Dawn Sistem Gereksinimleri – Horizon Zero Dawn Kaç GB, Önerilen PC Donanım Özellikleri Nedir?

Horizon Zero Dawn Sistem Gereksinimleri – Horizon Zero Dawn Kaç GB, Önerilen PC Donanım Özellikleri Nedir?, Dizi ve film severler için Horizon Zero Dawn Sistem Gereksinimleri – Horizon Zero Dawn Kaç GB, Önerilen PC Donanım Özellikleri Nedir? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Horizon Zero Dawn Sistem Gereksinimleri – Horizon Zero Dawn Kaç GB, Önerilen PC Donanım Özellikleri Nedir? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Horizon Zero Dawn Sistem Gereksinimleri – Horizon Zero Dawn Kaç GB, Önerilen PC Donanım Özellikleri Nedir?

Horizon Zero Dawn dünya üzerinde en bi hayli beğeni alan oyunlardan biri olma özelliğini taşır. Ücretli bir oyundur fakat oyunu satın alınan bireylerin ücretine değdiğini dile getirdikleri bir oyundur. Bu oyunda en bi hayli beğeni alan şey içindeki aksiyondur. Aksiyon severlerin çok beğendiği Horizon Zero Dawn oyununun sistem gereksinimleri çok mühimdir. Peki Horizon Zero Dawn oynamak için sistem gereksinimleri nelerdir? Tüm ayrıntılar bu yazıda…

Horizon Zero Dawn Gereksinimleri

Oyunların sistem gereksinimleri en fazla araştırılan konulardır. Çünkü sistem gereksinimleri oyunu almadan önce ilk bakılması gereken unsurdur. Horizon Zero Dawn oyununun sistem gereksinimleri oyununun yükleneceği bilgisayarın donanım özellikleri ile karşı karşıya geldirılmalıdır. Eğer Horizon Zero Dawn Sistem Gereksinimleri Bilgisayarın donanım özellikleri ile uyuşursa oyun alınmalıdır. Aksi takdirde birinin oyuna verdiği para boşa gidecek ve oyunu oynayamayacaktır. Sistem gereksinimleri ile oyunun ineceği bilgisayarın donanım özellikleri karşı karşıya geldirılmadan oyun satın almak mantılı bir hareket değildir.

Horizon Zero Dawn PC Donanım Özellikleri

Bilgisayar oyunları adından da anlaşılacağı üzere bilgisayar ile oynanır. Bundan dolayı bilgisayar oyunu oynayan bireyler bilgisayarlarına çok dikkat ederler. Bilgisayarların belli donanım özellikleri mevcuttur. Oyun alacak veya yükleyecek bireyler ellerindeki bilgisayarların donanım ayrıntı kısmına göre bakarak hangi oyun uygunsa onu yüklemelilerdir. Oyunların bilgisayara uygun olmadığını ise sistem gereksinimleri ile PC donanım ayrıntı kısmını karşılayarak bilirler. Horizon Zero Dawn PC donanım özellikleri şunlardan oluşmaktadır:

  • İşletim Sistemi: Win 10 63 bit
  • İşlemci: Intel Core i7-5770 3.5 GHz
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Depolama: 100 GB
  • DirectX: Sürüm 12

Horizon Zero Dawn Minimum Sistem Gereksinimleri

Bilgisayar oyunlarının çoğu yalnızca minimum sistem gereksinimleri karşılandığında bile yüklenebilir. Horizon Zero Dawn oyunu da minimum sistem gereksinimleri karşılandığı müddetçe yüklenebilen oyunlardan biri olma özelliğini taşır. Minimum sistem gereksinimleri karşılandığı takdirde oyunlar gayet sorunsuz bir biçimde oynanabilir. Horizon Zero Dawn oyununu oynayabilmek için gereken minimum sistem gereksinimleri ise şunlardan oluşmaktadır:

  • İşletim Sistemi: Win 10 64 bit
  • İşlemci: Intel Core i5-2500 3.3 GHz
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Depolama: 100 GB
  • DirectX: Sürüm 12

Cities: Skylines Sistem Gereksinimleri – Cities: Skylines Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi PC Donanım Özellikleri Nedir?Apex Sistem Gereksinimleri – Apex Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi İçin Gerekli PC Donanım Özellikleri Nedir?Among Us Sistem Gereksinimleri – Among Us Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi PC Donanım Özellikleri Nedir?7 Days to Die Sistem Gereksinimleri – 8 Days to Die Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi PC Donanım Özellikleri Nedir?

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu