Oyun Haberleri

Horizon: Forbidden West oynanış videosu yayınlandı

Horizon: Forbidden West oynanış videosu yayınlandı, Oyun severler için Horizon: Forbidden West oynanış videosu yayınlandı başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Horizon: Forbidden West oynanış videosu yayınlandı ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Horizon: Forbidden West oynanış videosu yayınlandı

Geçen yıl açıklamalan ve ile ilgili çok az bilgi sahibi olduğumuz Horizon: Forbidden West oynanış videosu ile nihayet karşımıza çıktı. Sony birkaç gün önce yaptığı bilgilendirmede yeni bir State of Play sunumu düzenleneceğini duyurmuş ve bu sunumun odak noktasının Horizon: Forbidden West bulunacağını açıklamıştı. İşte geçtiğimiz dakikalarda sona eren sunumda hemen hemen 15 dakikalık uzun bir oynanış videosuna yer verildi.

Horizon: Forbidden West oynanış videosu 

Horizon: Forbidden West hikaye olarak Zero Dawn’ın sonrasını konu ediniyor ve ilk oyunda da kontrol ettiğimiz Aloy kişiliğini hikayenin merkezine konumlandırıyor. İlk oyunda bu karaktere hayat veren Ashly Burch dışında Sylens kişiliğini canlandıran Lance Reddick’i devam oyununda da izleme şansına erişeceğiz. 

Oynanış videosuna incelediğimizde Horizon: Forbidden West’in görsel anlamda gerçekten fazla iyi durduğunu göze çarpıyor. Su altı kısmına da yer verilen bu videoda bir boss mücadelesine ve oyunun genel enerjiklerine yer verilmiş. İlk oyundan hatırlayacağımız bir çok dinamiğin bunun yanında yüksek yerlere halatla tırmanma ve Shield Wing adı verilen yeni oyuncağımız ile havada süzülme gibi özelliklerimiz de gözleri üstüne topluyor. Oyunun yayına giren tanıtım videosuna aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Horizon: Forbidden West ile ilgili;

Uzak diyarları keşfedin, daha büyük ve daha hayranlık uyandıran makinelerle savaşın ve Horizon’ın uzak gelecek, kıyamet sonrası dünyasına dönerken şaşkınlık veren yeni kabilelerle karşılaşın. Diyar can çekişiyor. Yeni korkutucu makineler sınırlarında dolaşırken, şiddetli fırtınalar ve önüne geçilemez bir yıkım insanlığın darmadağın olmuş kalıntılarını mahvediyor. Dünya üzerindeki yaşam hızla yok olmaya doğru gidiyor. Kimse de nedenini bilmiyor.

Bu tehditlerin arkasındaki sırları çözüp, dünyaya düzen ve dengeyi yeniden getirmek Aloy’un elinde. Yol boyunca eski dostlarıyla yeniden bir araya gelmeli, savaşan yeni gruplarla ittifak kurmalı ve geçmişin mirasını çözmeli. Bu arada yenilmez gibi görünen yeni bir düşmanın da bir adım önünde olmaya çalışıyor.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu