Oyun Haberleri

Hood: Outlaws & Legends çıkış fragmanı yayınlandı

Hood: Outlaws & Legends çıkış fragmanı yayınlandı, Oyun severler için Hood: Outlaws & Legends çıkış fragmanı yayınlandı başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Hood: Outlaws & Legends çıkış fragmanı yayınlandı ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Hood: Outlaws & Legends çıkış fragmanı yayınlandı

İzlerken size eski Assassin’s Creed oyunlarının fragmanlarını hatırlatacak ve aynı lezzeti verecek Hood: Outlaws & Legends çıkış fragmanı da yayınlandı. Temelde iki takımın yapay zekalar ve “Şerif” adı verilen bir boss aracılığıyla korunan bir kaleden ganimetleri çalmaya çalıştığı yeni yapım için yayına giren son fragman da bi hayli lezzetli.

  • İlginizi çekebilir: Hood: Outlaws & Legends oynanış yapısı ve mekanikleri

Hood: Outlaws & Legends

Hood: Outlaws & Legends çıkış fragmanı huzurlarınızda!

Oyunun yapısını bilmeyenler ve ilk kez görenler için kısaca özet geçelim. Hood: Outlaws & Legends oyuncuların muhafızlar aracılığıyla korunan bir kaleden ganimetleri çalıp kaçırması üzerine kurulmuş bir oyun. Gizlilik öğelerinin ağırlıkta olduğu oyunda yapay zekaların bunun yanında gerçek oyunculardan bir araya gelen iki takım olacak ve bu iki takım birbirlerinin ganimetlerine konmaya çalışacak. Şimdiden satranç gibi işleyen ve iki takımın birbirini alt etmeye çalıştığı lobiler gözünüzün önünde canlanmıştır. İşte aşağıda çıkış fragmanını görebileceğiniz oyun bu tarz bir deneyim vaat ediyor.

Robin Hood öykülerinden kurgulanan yapım bu hususta da türünün ilk örneği olmayı başarıyor. Mücadeleye zorlayan bölümler ve kalelerin korkulan boss düşmanı “Sheriff” ile oyunculara aksiyon dolu bir deneyim vaat ediyor. An itibariyle PC platformu için Steam ve Epic Games Store üzerinde 150 Türk Lirası fiyat etiketiyle satışa sunulan oyun, bugün oyuncuların ulaşımine açılacak. Yaklaşık TSI 18:00 gibi oyunu oynamaya başlayabileceksiniz. Sistem gereksinimlerini düşünüyorsanız aşağıdaki bağlantıdan varabilirsiniz. Görüşlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

  • Bakınız: Hood: Outlaws & Legends sistem gereksinimleri 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu