Oyun Haberleri

Honor Band 6 yakında Türkiye’de satışa çıkıyor

Honor Band 6 yakında zamanda Türkiye’de satışa çıkıyor, Oyun severler için Honor Band 6 yakında zamanda Türkiye’de satışa çıkıyor başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Honor Band 6 yakında zamanda Türkiye’de satışa çıkıyor ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Honor Band 6 yakında zamanda Türkiye’de satışa çıkıyor

Honor Band 6 yakında zamanda Türkiye’de satışa çıkacak. Bileklikten öte gerçek bir akıllı saat deneyimi sunmak üzere tasarlanan Band 6, sağlık, egzersiz, stres ve uyku takibi gibi özelliklerin yanında hafif ve şık bir akıllı asistan olarak ön planda gözüküyor.

Geniş ve canlı 1.47 inç’lik 194×368 çözünürlüklü AMOLED ekranıyla bi hayli net bir görüntü imkânı sunan HONOR Band 6, bir önceki nesle göre yüzde 148 daha fazla ekran alanı sağlıyor. Parmak izi bırakmayan kavisli cam ekranıyla Band 6, ikonik ve şık bir görünüşe sahip. Silikon kauçuk kayışlarıyla sorunsuz bir kullanım sunan akıllı bileklik, farklı saat görünümü seçenekleriyle geliyor. 

Honor Band 6 Türkiye’de satışa çıkıyor

Honor Band 6 yakında Türkiye’de satışa çıkıyor

Meteor Siyahı, Kumtaşı Grisi ve Mercan Pembesi renkleriyle kullanıcılarla bir araya gelecek olan akıllı bileklik, bir çok sağlık takibi özelliğiyle de ön planda gözüküyor. Akıllı bileklik, SpO2 takibi aracılığıyla aktif üyenin kandaki oksijen düzeysini ölçerek, solunumla alakalı olası sorunlara yönelik ikaz verebiliyor. Ayrıca optik kalp ritim sensörü ve hassas, yapay zekalı algoritmayla, 7/24 nabız takibi yaparak, olağanüstü bir durumda kullanan kişiyi harekete geçirebiliyor. Kalp ritmindeki değişimleri de algılayabilen HONOR Band 6, bu sayede aktif üyenin gün içindeki stres düzeysini belirleyip rahatlatıcı nefes egzersizleri sunabiliyor. Derin uyku, hafif uyku, REM uykusu, uyanık geçen süre ve yapılan şekerleme sayısı gibi farklı bilgileri de verebilen HONOR Band 6, bu ölçümlerle uyku değerini yükseltmek adına öneriler sunabiliyor.

Çok daha iyi bir egzersiz deneyimi

HONOR Band 6, düzenli olarak egzersiz yapanlar için müthiş bir yardımcı görevi görüyor. Açık ve kapalı alanda koşu, yürüyüş, bisiklet, havuzda yüzme gibi 10 farklı antrenman moduna sahip bileklik, sağladığı gerçek zamanlı veri ile egzersiz hedefine ulaşmaya yardım ediyor.

50 metreye kadar su geçirmeyen HONOR Band 6, kulaç sayısı ve yüzücülere yönelik SWOLF skoru gibi su altı aktivitelerini de takip edebiliyor. Bu açıdan yüzücüler için de uygun bir bileklik olan HONOR Band 6, altı farklı egzersiz modunu otomatik olarak algılayarak kullanıcıların egzersiz takibini başlatmalarını ve çalışmalarını kayıt altına almalarını da sağlıyor.

Pil ömrü ve gelişmiş akıllı yaşam özellikleri

Tek şarjla yoğun kullanımda bile 10 güne kadar pil performansına sahip olan akıllı bileklik, normal kullanımda ise bu süreyi 14 güne uzatabiliyor. Hızlı şarj özelliğiyle gelen Band 6, 10 dakikalık bi hayli hızlı şarjla 3 günlük kullanım sağlayabiliyor.

Telefona Bluetooth üzerinden bağlanabilen HONOR Band 6, “Uzaktan Deklanşör”, “El Feneri” , “Telefonumu Bul” gibi pratik uygulamalara ek müzik kontrolü, arama ve mesaj bildirimi, hava durumu, alarm gibi   kullanışlı donanımlarıyla yanınızdan ayırmayacağınız akıllı bir yol gösterecek.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu