Oyun Haberleri

Hogwarts bütün ihtişamıyla Valheim’de boy gösteriyor

Hogwarts bütün ihtişamıyla Valheim’de boy gösteriyor, Oyun severler için Hogwarts bütün ihtişamıyla Valheim’de boy gösteriyor başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Hogwarts bütün ihtişamıyla Valheim’de boy gösteriyor ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Hogwarts bütün ihtişamıyla Valheim’de boy gösteriyor

Zabore kullanıcı ismiyle YouTube’da paylaşımı yaptığı bir videoda, Valheim oyununda Harry Potter serisinin ikonik mekanlarından birisi olan Hogwarts’ın yeniden yapımını gösteriyor. Devasa bir yapı ve göründüğü kadarıyla müthiş emek sarf edilmiş. İnce işçilikle Valheim, yaratıcı oyunculara ev sahipliği yapmaya sürdürmekte. Karlı atmosferi yakalamak için dağ biyomuna tasarladığı çevre, bi hayli geniş bir şekilde görünüyor.

Valheim’de Hogwarts’ı yapmışlar

Yapı içinde filmlerden tanıyabileceğiniz “The Great Hall (Büyük Salon)” gibi bir çok bölüme ev sahipliği yapıyor. Tabi Valheim’de masadaki yemekler, umarız büyücü çocukları çok kızdırmaz. Zira damak zevkleri biraz farklıdır. Aynı zamanda yeraltı geçitleri ve öğrenciler için ayrı odaların olduğunu da hemen aşağıdaki videodan gözlemleyebilirsiniz.

Açıklamalara verilen özenin göze çarptığı bu videoda ana binaların dışında Hagrid’in kulübesinin bir rekreasyonunu da gözlemleyebilirsiniz. Bunun da ötesine giderek bir Quidditch sahası bile yapmış. Zabore bütün bunların oyuna hiçbir mod yüklenmeden yapıldığını dile getiriyor. Sadece oyunda sınırsız kaynak kullanımına ve uçmaya izin veren “God mode”  kullanılmış. Eğer denemek isteğe göre Valheim hileleri paylaşımımızda bütün konsol komutlarını bulacaksınızdır. Ayrıca aşağıdaki bağlantıdan diğer çeşitli Valheim içeriklerimize de varabilirsiniz.

İnceleme | Rehber | Grafik Modu | Performans Artırma

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu