Dizi Haberleri

Hilal Altınbilek rol aldığı Bir Zamanlar Çukurova’nın Hanımağa karakterini anlattı!

Hilal Altınbilek oynadığı Bir Zamanlar Çukurova’nın Hanımağa kişiliğini anlattı!, Dizi ve film severler için Hilal Altınbilek oynadığı Bir Zamanlar Çukurova’nın Hanımağa kişiliğini anlattı! konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Hilal Altınbilek oynadığı Bir Zamanlar Çukurova’nın Hanımağa kişiliğini anlattı! ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Hilal Altınbilek oynadığı Bir Zamanlar Çukurova’nın Hanımağa kişiliğini anlattı!

Züleyha‘ya baktığında “Hayatta insanın başına her şey gelebilir” ifadesini kullanan Altınbilek, bazı sahneleri okuduğu esnada yutkunduğunu, üstesinden nasıl geleceğim düşüncesine kapıldığını dile getirdi.

Züleyha’nın Yılmaz’ı kaybettiği sahneden fazla etkilendim!

Öykünün başında, İstanbul’da bir terzi çırağı olarak çalışan Züleyha ve otomobil tamirhanesinde görev yapan Yılmaz, evlenebilmek için paralarını biriktirirken, başlarından geçenler ikiliyi Adana’da şehrin ileri gelenlerinin arasına itti. Adeta tüm coğrafyada aşklarını muhafaza eden ve birlikte bir yaşam uğruna çırpınan Züleyha ve Yılmaz tam hayallerine kavuştukları sırada bir trafik kazasının yüzünden ayrılmak zorunda kaldılar! Yılmaz’ın yaşamını yitirdiği anlar, Hilal Altınbilek‘in 3. sezonda en etkilenerek rol sergilediği sahneler oldu.

Hilal Altınbilek, Pazar saat 11.30’da Dizi TV’de ekranlarda olacak olan özel röportajda bunun bunun yanında, 3 sezondan beri herkesi büyüleyen 70’li seneler kostümleri ile ilgili da hem beğendiklerini hem de kişiliğini en fazla etkileyenleri dile getirecek.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu