Sinema Haberleri

Herkül: Efsane Başlıyor filmi konusu ne? Herkül: Efsane Başlıyor oyuncuları kimler, nerede çekildi?

Herkül: Efsane Başlıyor filmi konusu ne? Herkül: Efsane Başlıyor oyuncuları kimler, nerede çekildi?, Dizi ve film severler için Herkül: Efsane Başlıyor filmi konusu ne? Herkül: Efsane Başlıyor oyuncuları kimler, nerede çekildi? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Herkül: Efsane Başlıyor filmi konusu ne? Herkül: Efsane Başlıyor oyuncuları kimler, nerede çekildi? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Herkül: Efsane Başlıyor filmi konusu ne? Herkül: Efsane Başlıyor oyuncuları kimler, nerede çekildi?

Herkül: Efsane Başlıyor filmi konusu ve oyuncuları bi hayli merak konusu oldu. Milattan önce 1200 senesinde, antik Yunan şehrinde yaşanan hikayelerin ele alındığı filmde Kellan Lutz, Scott Adkins gibi isimler başrolde yer alıyor. Herkül: Efsane Başlıyor filmi konusu nedir? Herkül: Efsane Başlıyor filmi oyuncuları kimler?

HERKÜL: EFSANE BAŞLIYOR FİLMİ KONUSU

Milattan önce 1200 senesinde, antik Yunan şehirlerinden birindeyiz. Dünyada yaşayan kraliçelerden biri, Zeus’un cazibesine kapılır ve ondan bir çocuğu olur. Herkül adını verdikleri bu prens için öngörülen kaderde, zalim kralın hanedanlığını bittireceği ve şehre düzen getireceği bulunmaktadır. Aradan seneler geçer, kim olduğunu ve aslen nereden geldiğini bilmeyen Herkül’ün istediği tek şey Girit prensesinin aşkına karşılık vermesidir; ne var ki güzel prensesin önceden kardeşine söz vermiş olması işleri karıştırır. Herkül tam da bu esnada gerçek kimliği ve kaderiyle yüzleşir. Artık önünde iki yol mevcuttur. Herkül, ya aşkına sahip çıkıp güzel prensesle şehirden kaçmak veya önceden çizilmiş olan kaderini takip edip bir kahraman olmayı seçmek zorundadır. Kahramanlığa giden yol ise yabancıların tahmin edilemez tuzakları ve tanrıların gazabıyla doludur.

HERKÜL: EFSANE BAŞLIYOR FİLMİ OYUNCULARI

Yönetmen : Renny Harlin

Yapım yılı : 2013

Türü : Macera, Aksiyon

Oyuncular : Kellan Lutz, Scott Adkins, Liam McIntyre

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu