Sinema Haberleri

Helin Kandemir kimdir, kaç yaşında? Helin Kandemir oynadığı diziler neler?

Helin Kandemir kimdir, kaç yaşında? Helin Kandemir yer aldığı diziler nelerdir?, Dizi ve film severler için Helin Kandemir kimdir, kaç yaşında? Helin Kandemir yer aldığı diziler nelerdir? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Helin Kandemir kimdir, kaç yaşında? Helin Kandemir yer aldığı diziler nelerdir? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Helin Kandemir kimdir, kaç yaşında? Helin Kandemir yer aldığı diziler nelerdir?

Genç yaşına rağmen birden fazla başarılı yapımda bulunan ve kabiliyetiyle göz dolduran Helin Kandemir, geçtiğimiz haftalarda yayın yaşamına başlayan Kağıt Ev dizisinde Cemre Fırtına rolünü üstleniyor. Bu rolle diziye ismini duyuran genç yetenek, televizyon seyircileri aracılığıyla mercek altına alındı. “Helin Kandemir kimdir, kaç yaşında?” sorularına yanıt arayan birden fazla vatandaş, tecrübeli oyuncunun yer aldığı dizileri ve hayat öyküsünü inceliyor. Helin Kandemir yer aldığı diziler ve filmler ile haberimizin detay kısmında…

HELİN KANDEMİR HAYATI

2 Haziran 2004 senesinde dünyaya gözlerini açan Kandemir dizi ve sinema oyuncusudur. 2013 senesinde Ötesiz İnsanlar adlı yapımda ilk profesyonel oyunculuk deneyimini yaşayan Kandemir, bu yapımın ardından tanınmaya başladı. Ardından Bitmeyen Hikaye, Kollama, İsimler gibi yapımlarda yer aldı. Dizilerin bunun yanında bir çok reklam filminde bulunan genç oyuncu, 2018 senesinde Bir Damla Gözyaşı dizisindeki Elif Yürekli karakteri ile ve aynı yıl Hakan Muhafız dizisindeki karakteri ile dikkatleri üzerine çekti. En son Doğduğun Ev Kaderindir dizisindeki Kibrit karakteri ile ekranlara gelen Kandemir şimdilerde Kağıt Ev’de Fırtına ailesinin kızı Cemre’ye hayat veriyor.

HELİN KANDEMİR OYNADIĞI DİZİLER

Kız Kardeşler

Azizler

Ötesiz İnsanlar

İsimsizler

Bir Litre Gözyaşı

Hakan : Muhafız

Doğduğun Ev Kaderindir

Kağıt Ev

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu