Dizi Haberleri

HBO Max’in Gossip Girl Dizisinden İlk Fragman Yayınlandı

HBO Max’in Gossip Girl Dizisinden İlk Fragman Yayınlandı, Sinema ve dizi takipçileri için HBO Max’in Gossip Girl Dizisinden İlk Fragman Yayınlandı konusunu ele aldık.. Yazımızda HBO Max’in Gossip Girl Dizisinden İlk Fragman Yayınlandı ile alakalı tüm ayrıntı kısmı siz değerli okurlarımıza anlatmaya çalıştık.

HBO Max’in Gossip Girl Dizisinden İlk Fragman Yayınlandı

HBO Max aracılığıyla hazırlanan yeni Gossip Girl dizisinden ilk fragman yayınlandı. Orijinal serinin sekiz yıl ardından geçen dizi, 8 Temmuz’da ekranda yayınlanacak.

2007-2012 senelerı içinde yayına giren Gossip Girl dizisi, Manhattan’da lüks yaşamlar süren bir grup gencin hikâyesini mercek altına alıyordu. Özellikle ilk sezonlarında geniş seyirci kitlesine ulaşan Gossip Girl, 2000’lerin dikkat çekici gençlik dizilerinden biri olarak akıllarda yer ederken; başrollerinde bulunan Blake Lively, Leighton Meester, Chace Crawford, Penn Badgley ve Ed Westwick‘in de yıldızını parlatarak sonraki senelerda dikkat çekici projelerde yer almalarının önünü açtı. Özellikle Blake Lively ve Penn Badgley, Gossip Girl’ün ardından bi hayli başarılı kariyerlere sahip oldu.

Bir dönemin en fazla konuşulan gençlik dizilerinden olan Gossip Girl, seneler sonra HBO Max aracılığıyla hazırlanan yeni versiyonuyla seyircileri bir kez Manhattan’ın şaşaalı dünyasına döndürmeye hazırlanıyor. Bu yaz ekranda yayınlanacak dizi için bekleyiş sürerken, HBO Max diziden ilk fragmanı paylaşımı yaptı.

Yeni versiyonun başrollerinde; Doctor Sleep ile dikkat çeken Emily Alyn Lind, Chilling Adventures of Sabrina’da ufak bir rolde seyirci karşısına çıkan Whitney Park, Pretty Little Liars: The Perfectionists  ve Spinning Out gibi dizilerde rol alan Eli Brown, Lethal Weapon dizisiyle tanınan Johnathan Fernandez ve Broadway’de oynadığı yapımlarla dikkat çeken Jason Gotay bulunacak.

Yeni Gossip Girl Dizisi, 8 Temmuz’da HBO Max’te İzleyici ile Buluşacak

Yeni dizi, orijinal serisinin sekiz yıl ardından geçecek ve New York’taki seçkin bir okulun öğrencilerine odaklanacak. Gossip Girl isimli ünlü dedikodu blogunun okulda yarattığı etkiyi gözler önüne serecek olan dizi, bunun yanı sıra aradan geçen bu sekiz yılda sosyal platformnın ve New York’un çehresinin nasıl değiştiğini de keşfedecek.

Bu yeni versiyon, Quantico dizisinin yaratıcısı olarak adından söz ettiren, bunun yanı sıra orijinal Gossip Girl’ün de senarist ekibinde bulunan Joshua Safran öncülüğünde hazırlanıyor. Safran’ın yaratıcısı olduğu dizinin yapımcıları içinde orijinal serinin yaratıcıları olan Josh Schwartz ve Stephanie Savage da yer alıyor. Orijinal seri gibi bu yeni dizi de Cecily von Ziegesar‘ın romanlarından çevriliyor.

İlk sezonu 10 bölümden bir araya gelen dizi, 8 Temmuz’da seyirci ile bir araya gelecek.

Kaynak: HBO Max

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu