Dizi Haberleri

HBO Max Christin Milioti’li HBO Max Dizisi Made For Love 2. Sezon Onayı Aldı

HBO Max Christin Milioti’li HBO Max Dizisi Made For Love 2. Sezon Onayı Aldı, Sinema ve dizi takipçileri için HBO Max Christin Milioti’li HBO Max Dizisi Made For Love 2. Sezon Onayı Aldı konusunu ele aldık.. Yazımızda HBO Max Christin Milioti’li HBO Max Dizisi Made For Love 2. Sezon Onayı Aldı ile alakalı tüm ayrıntı kısmı siz değerli okurlarımıza anlatmaya çalıştık.

HBO Max Christin Milioti’li HBO Max Dizisi Made For Love 2. Sezon Onayı Aldı

Alissa Nutting’in hikayesinden bir araya getirilen ve Cristin Milioti’nin başrolünde olduğu HBO Max dizisi Made for Love, ikinci sezon onayı aldı.

En son 2020 Sundance Film Festivali’nde beğeniyle karşılanan Palm Springs ile seyirci karşısına çıkan Cristin Milioti, geçtiğimiz aylarda HBO Max’in Made for Love dizisinin başrolünü üstlenmişti. Yayınlanan ilk sezonuyla ilgi toplayan sezonun bitiminden kısa bir süre sonra ikinci sezonu için onay alan dizi, Alissa Nutting’in aynı isimli hikayesinden çevriliyor.

HBO Max yetkililerinden Suzanna Makkos’un “gülünç, karanlık ve tamamıyla eşsiz” olarak nitelendirdiği dizi, ikinci sezonuyla ekrana geri dönecek. Makkos, dizinin ikinci sezonunun onay alması ile ilgili yaptığı açıklamalar sırasında, “Böylesine kabiliyetli yapımcılar ve oyunculardan bir araya gelen bir ekiple tekrardan bir araya geleceğimiz için çok heyecanlıyız. Hikâyenin geri kalanını anlatmak için sabırsızlanıyoruz.” kelimelerini kullandı.

Made for Love, 30’lu Yaşlarındaki Bir Kadının Evliliğinden Kaçışını Konu Alıyor

Hikâye, Milioti’nin oynadığı Hazel Green kişiliğinin etrafında şekilleniyor. 30’lu yaşlarındaki Hazel Green, kendisinin “duygusal verilerini” kontrol etmek için beynine Made for Love adlı bir çip yerleştiren, Billy Magnussen’in oynadığı Byron Gogol isimli teknoloji milyarderiyle on yıllık evliliğinden kaçıyor. Memleketine dönen Hazel, çocukluğunun geçtiği evde, Diane isimli bir seks oyuncağının eşliği ile yaşayan babasının yanına gidiyor. Milioti’nin babasını ise Ray Romano canlandırıyor. Dizinin oyuncu ekibinde bulunan Dan Bakkedahl, Noma Dumezweni, Augusto Aguilera ve Caleb Foote gibi oyuncular da yer alıyor.

Dizinin ilk sezonunun yürütücü yapımcılığını Christina Lee ile birlikte Alissa Nutting, Patrick Somerville, Dean Bakopoulos, Liza Chasin ve SJ Clarkson üstlenmişti. Eş yürütücü yapımcılardan Stephanie Laing, ilk ve sezon finali bölümleri dâhil olmak üzere altı bölümünü; Alethea Jones ise iki bölümü yönetmişti.

Alissa Nutting, ikinci sezonun yürütücü yapımcılığı hususunda Christina Lee’ye eşlik edecek. Yeni sezonun seyirciyle ne zaman buluşacağı ise halen belli değil.

Kaynak: Variety, Deadline

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu