Oyun Haberleri

Hayran yapımı Tomb Raider 2 için ATV sürüş videosu geldi

Hayran yapımı Tomb Raider 2 için ATV sürüş videosu geldi, Oyun severler için Hayran yapımı Tomb Raider 2 için ATV sürüş videosu geldi başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Hayran yapımı Tomb Raider 2 için ATV sürüş videosu geldi ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Hayran yapımı Tomb Raider 2 için ATV sürüş videosu geldi

En son Shadow of the Tomb Raider oyununda karşımıza çıkan Lara Croft’un unutulmaz maceralarından birisi olan Tomb Raider 2 hayran yapımı yenilenmiş versiyonu ile oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Uzun süredir geliştirilen ve bizim de farklı zamanlarda bu gelişim sürecine dair yayına giren içerikleri aktardığımız Tomb Raider 2: Dagger of Xian için yeni bir video daha yayınlandı. Unreal Engine 4 grafik motoru ile geliştirilen oyunun bu videosunda Lara Croft’u ATV sürerken göze çarpıyor.

Tomb Raider 2: Dagger of Xian için yeni bir video yayınlandı

Hayran yapımı Tomb Raider 2 için ATV sürüş videosu geldi

Nicobass nikli oyunun hayranı aracılığıyla Unreal Engine 4 kullanılarak yeniden yapılan Tomb Raider 2: Dagger of Xian’ın önceden açılış sinematiği, kısa bir demo ve ekran fotoğrafları ile karşımıza gelmişti. 1997 senesinde PC ve Playstation, 1998 senesinde ise Mac çıkan oyunun yenilenmiş sürümü özellikle grafikleri ile gözleri üstüne topluyor diyebiliriz. Lara’nın ATV kullandığı bu video frame anlamında da bi hayli akıcı duruyor. Yine de bu oyunu uzun bir süre önce bitirmiş biri olarak Tomb Raider 2’de bir ATV (Quad Bike) sahnesi hatırlayamadım. Yanlış hatırlamıyorsam Tomb Raider 3’te buna benzer bir araç kullanıyorduk.

Tabi hayran yapımı bu çalışmanın resmi bir çalışma olmadığını da hatırlatmak gerekiyor. Bu da bazı değişikliklerin de karşımıza çıkacağı manasına geliyor. Zaten Nicobass’ta bundan dolayı karşısına yasal bir problem çıkmadan oyunu yayınlayabilmek istediğini belirtmişti. Oyun bu yeni videosuna aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu