Dizi Haberleri

Hayatın İçinden sunucusu Evrim Keklik kimdir, nereli, kaç yaşında?

Hayatın İçinden sunucusu Evrim Keklik kimdir, nereli, kaç yaşında?, Dizi ve film severler için Hayatın İçinden sunucusu Evrim Keklik kimdir, nereli, kaç yaşında? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Hayatın İçinden sunucusu Evrim Keklik kimdir, nereli, kaç yaşında? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Hayatın İçinden sunucusu Evrim Keklik kimdir, nereli, kaç yaşında?

Hafta içi her gün Uçan Kuş TV’de yayına giren Hayatın İçinden programı sunucusuEvrim Keklik merak edilmeye başladı. 2020 senesinin başında yayına giren Survivor’da yarışmacı olan Evrim Keklim birden fazla kişi aracılığıyla merak ediliyor.

Evrim Keklik kimdir?

1991 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açan Evrim Keklik, ilkokulda voleybol ile ilgilenmeye başlamıştır. 10 yıl boyunca Fenerbahçe Spor Kulübünde voleybolculuk yapan Keklik daha ardından Galatasaray’a transfer olmuştur. 1 yıl Galatasaray’da oynadıktan sonra yaşadığı sakatlık nedeni ile takımdan ayrılmıştır.

Ankara Üniversitesi Besyo bölümünü kazanan Keklik 4 yıl yüzücülük yapmıştır. Survivor 2020’ye katıldığında yüzücü antrenörlüğü yapan Evrim Keklik bunun yanı sıra sualtı hokeyi ile ilgilenmektedir. Daha öncesinde Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılan Keklik bu yarışmadan 30.000 TL’lik ödül ile ayrılmıştır.

Survivor yarışmasına katıldıktan sonra ünlenen Evrim Keklik yarışmada fiziksel ve mental olarak büyük zorluklar yaşamıştır. İlerleyen haftalarda ise konuşması ve sempatikliği ile birden fazla kişi aracılığıyla bi hayli beğeni alan başarılı sporcu yarışmada da başarı elde etmiştir.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu