Oyun Haberleri

Hasan Çolakoğlu, Riot Games Başkan Yardımcısı oldu

Hasan Çolakoğlu, Riot Games Başkan Yardımcısı oldu, Oyun severler için Hasan Çolakoğlu, Riot Games Başkan Yardımcısı oldu başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Hasan Çolakoğlu, Riot Games Başkan Yardımcısı oldu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Hasan Çolakoğlu, Riot Games Başkan Yardımcısı oldu

Türkiye ofisinin kurulmasında büyük bir pay sahibi olan ve bir süre ülke müdürlüğü görevini de üstlenen Hasan Çolakoğlu, Riot Games Başkan Yardımcısı oldu. 2017 senesinde Amerika’daki genel merkeze transfer olan Hasan Çolakoğlu, bu aydan bu yana yeni pozisyonunda görev almaya başladı.

Hasan Çolakoğlu, Riot Games Başkan Yardımcısı oldu

Nintendo’nun bir dönem ülkemizdeki faliyetlerini sürdüren Nortec Eurasia yöneticiliğinden sonra Riot Games bünyesinde bulunan Hasan Çolakoğlu, Türkiye ofisinin kurulduğu 2012 senesinde 2017 yılına kadar Ülke müdürlüğü görevini üstlenmişti. Daha sonra ise bu pozisyonu bırakarak Amerika’daki merkez ofisine transfer olduğunu öğrenmiştik. Burada ilk etapta “Gelişmekte Olan Pazarlardan Sorumlu Direktör” görevini üstlenen Çolakoğlu, 2020 Nisan ayı itibari ile terfi ederek “Riot Games Avrupa ve Gelişmekte olan Pazarlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı” olarak çalışmalarına devam etmişti.

Yeni pozisyonu için ise aslında gelişmekte olan pazarlardan ziyade tüm pazarları ilgilendiren bir seviyeye transfer oldu diyebiliriz. VP International olarak firmadaki faaliyetlerini sürdürecek olan Hasan Çolakoğlu’nu Merlin’in Kazanı olarak tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Hasan Çolakoğlu, Riot Games Başkan Yardımcısı oldu

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu