Sinema Haberleri

Hamza Yazıcı kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte Hamza Yazıcı hakkında merak edilenler!

Hamza Yazıcı kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte Hamza Yazıcı ile ilgili araştırılanler!, Dizi ve film severler için Hamza Yazıcı kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte Hamza Yazıcı ile ilgili araştırılanler! konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Hamza Yazıcı kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte Hamza Yazıcı ile ilgili araştırılanler! ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Hamza Yazıcı kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte Hamza Yazıcı ile ilgili araştırılanler!

Komedi programlarında yerini alan ve çeşitli filmlerde boy gösteren oyuncu Hamza Yazıcı, yaşı ve yaşamına ilişkin detaylarla merak ediliyor. İlk olarak Güldür Güldür isimli bir televizyon programında oynadığı Taylan kişiliği ile dikkat çeken oyuncu ardından ise Yılmaz Erdoğan’ın başrollerinde olduğu Organize İşler isimli filmin ikincisinde oynamıştır. İzleyenler ünlü oyuncuya ilişkin ayrıntı kısmı “Hamza Yazıcı kimdir, kaç yaşında ve nereli?” soruları ile gündeme taşıyor. İşte Hamza Yazıcı yaşı, boyu ve yaşamına ilişkin detaylar…

HAMZA YAZICI KİMDİR?

Hamza Yazıcı Şubat 1992 Yılında İstanbul da Doğdu. Boyu 128 cm’dir Çocukluğundan beri oyuncu olmak isteyen Hamza Yazıcı, çeşitli kurumlardan temel oyunculuk dersleri almıştır. 2008 senesinden beri profesyonel tiyatrocu olan Hamza Yazıcı, ilk kez Güldür Güldür programında oynadığı Taylan kişiliği ile dikkat çekmiştir. Sonra 2019 Yılında Çok Güzel Hareketler 2 Programına Katıldı.

Sinema

Piyasadan Büyük Alacağımız Var (2014)
Polis Akademisi Alaturka (2014)
Çılgın Kamp (2015)
Bizans Oyunları (2016)
Kolonya Cumhuriyeti (2017) Uzaylı Yasin
Organize İşler 2: Sazan Sarmalı (2018)

Televizyon

Görevimiz Komedi (2016) Hamza
Güldür Güldür (2018) Taylan
Çok Güzel Hareketler 2 (2019) Hamza
Camdaki Kız (2021) Tako

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu