Dizi Haberleri

Hakan Hatipoğlu nereli, kaç yaşında? Meslek hayatı ve rol aldığı yapımlar

Hakan Hatipoğlu nereli, kaç yaşında? Meslek yaşamı ve oynadığı yapımlar, Dizi ve film severler için Hakan Hatipoğlu nereli, kaç yaşında? Meslek yaşamı ve oynadığı yapımlar konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Hakan Hatipoğlu nereli, kaç yaşında? Meslek yaşamı ve oynadığı yapımlar ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Hakan Hatipoğlu nereli, kaç yaşında? Meslek yaşamı ve oynadığı yapımlar

Var Mısın Yok Musun yarışmasıyla ünlenen ve uzun senelerdır Survivor Panorama programının sunuculuğunu yapan Hakan Hatipoğlu son dönemin en fazla konuşulan ismi oldu. Survivor yarışmasına 3 kez katılan Hatipoğlu, bir çok dizi ve filmde de rol aldı.

Hakan Hatipoğlu kimdir?

28 Kasım 1978 senesinde Çanakkale’de dünyaya gelmiştir. Işık Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi İşletme Bölümünde yüksek lisans eğitimi almıştır. 2009 senesinde Var Mısın Yok Musun isimli yarışmaya katılmış ve burada tanıştığı Gizem Akın ile yaşamını birleştirmiştir. 2010 senesinde Survivor Kızlar-Erkekler, 2015 ve 2018’de ise Survivor All Star’da yarışarak 6. olmuştur.

Survivor müsabakasından sonra dizi sektörüne atılan Hatipoğlı, 2010 senesinde Behzat Ç dizisinde ‘’Selim’’ kişiliğini canlandırmıştır. En son Survivor Panorama programında sunuculuk yapan Hakan Hatipoğlu’nun ‘’Lila’’ isminde bir kızı mevcuttur.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu