Dizi Haberleri

Hadise, O Ses Türkiye’den ayrıldı! Yerine gelecek isim için Acun Ilıcalı’dan açıklama!

Hadise, O Ses Türkiye’den ayrıldı! Yerine gelecek isim için Acun Ilıcalı’dan açıklama!, Dizi ve film severler için Hadise, O Ses Türkiye’den ayrıldı! Yerine gelecek isim için Acun Ilıcalı’dan açıklama! konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Hadise, O Ses Türkiye’den ayrıldı! Yerine gelecek isim için Acun Ilıcalı’dan açıklama! ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Hadise, O Ses Türkiye’den ayrıldı! Yerine gelecek isim için Acun Ilıcalı’dan açıklama!

Tv8 ekranlarında yayına giren O Ses Türkiye programının jüri üyelerinden birisi olan Hadise’nin programdan ayrıldığı bilgisi verildi. Açıklananlar içinde yeni jüri üyeleri ile alakalı iddialarda ortaya atılırken Acun Ilıcalı’nın Gülşen ile görüştüğü altı çizildi.

Son zamanlarda Reza Zarrab ile aşk yaşadığı söylenen Hadise, Acun Ilıcalı aracılığıyla Hadise’nin programdan ayrıldığı bilgisi verildi. Ebru Gündeş’in yeniden jüriliğe gelmesi için çalışmalarına sürdüğini açıklayan Ilıcalı, Hadise yerine de Gülşen’in alınması için harekete geçtiğini açıkladı.

Acun Ilıcalı, jüri için Gülşen ile görüşüyor

Yeni sezonda jüri üyelerinin Murat Boz, Gülşen, Ebru Gündeş ve Beyazıt Öztürk olarak iddia edilirken Gülşen’in jüriliğe sıcak baktığı bilgisi verildi.

Hadise çok sinirlendi

Hadise, Reza Zarrab ile aralarında aşk meydana geldiğina dair iddialara çok öfkelenirken Hadise konu ile alakalı ‘hakkımda iftiralar ile güne uyandım. Bugüne kadar o kadar çok hakaret, aşağılama ve iftiraya sabırlı davrandım fakat kimse benim namusuma dil uzatamaz, şerefimi lekeleyemez. Avukatım Hakan Öncel yalanlar ile alakalı hukuki süreci başlattı. Bana bunu yapanlara hesap soracağım.’ Dedi.

Kaan Yıldırım’dan Hadise’ye destek

Hadise’nin oyuncu sevgilisi Kaan Yıldırım’da ortaya atılan iddialara Instagram hesabından Hadise’nin paylaşımını alıntılayarak hesabında paylaşımı yaptı.

 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu