Dizi Haberleri

Hababam Sınıfı Tatilde filmi konusu ve oyuncuları

Hababam Sınıfı Tatilde filmi konusu ve oyuncuları, Dizi ve film severler için Hababam Sınıfı Tatilde filmi konusu ve oyuncuları konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Hababam Sınıfı Tatilde filmi konusu ve oyuncuları ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Hababam Sınıfı Tatilde filmi konusu ve oyuncuları

Türk sinemasının efsaneleri içinde bulunan Hababam Sınıfı serisi Hababam Sınıfı Tatildefilmi ile televizyonlarda yayına girecek. Yayın akışında Hababam Sınıfı Tatilde filmini gören birden fazla sinema sever filmin konusu ve oyuncularını araştırmaya başladı.

Hababam Sınıfı Tatilde filmi konusu nedir?

Okul müdürü daha fazla para kazanabilmek için Çamlıca Lisesi’ne kız öğrencilerin kabul edilmesini ister. Okula kabul gören 4 kız öğrenci ise Hababam Sınıfına kayıt olur. Kısa sürede Hababam Sınıfına uyum sağlayan kızlar aynı erkek öğrenciler gibi yaramazlık yaparlar. Sürekli Hababam Sınıfının pusularına düşen kızlar aralarında ki ajanı bulmak için arama başlatır. Okuldan kaçabilmek için izci olma planı kuran Hababam Sınıfı Body Ekrem’i arkalarına alarak okuldan kaçar ve maça giderler. Maç dönüşü Mahmut Hoca ile karşılaşan Hababam Sınıfının cezası ise gerçekten izci kampına gitmek olacaktır.

Hababam Sınıfı Tatilde filmi oyuncuları

  • Yönetmen: Ertem Eğilmez
  • Oyuncular: Kemal Sunal, Münir Özkul, Adile Naşit, Şener Şen, Avni Yalçın
  • Tür: Komedi
  • Yapım Yılı: 1977
  • Vizyon Tarihi: 1 Ocak 1977 Cumartesi

 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu