Dizi Haberleri

Güldür Güldür’de Fahrettin Koca skeci!

Güldür Güldür’de Fahrettin Koca skeci!, Dizi ve film severler için Güldür Güldür’de Fahrettin Koca skeci! konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Güldür Güldür’de Fahrettin Koca skeci! ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Güldür Güldür’de Fahrettin Koca skeci!

Show TV’nin bi hayli beğeni alan programı Güldür Güldür’de bu hafta Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya yapılan gönderme gündeme oturdu.  Skeç sosyal platformnın gündemine oturdu.

Güldür Güldür programında Fahrettin Kocaya gönderme

Show TV ekranlarında yayına giren Güldür Güldür programı her hafta birbirinden gülünç skeçlerle ekrana gelmeye sürdürmekte. Programda bu hafta yayına giren bir skeç sosyal platformnın gündemine oturdu. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya yapılan gönderme kısa bir sürede en fazla izlenenler arasına girdi.

 Skeçte Onur Atilla’nın hayat verdiği Fahrettin Koca’ya “aşılar ne zaman gelecek” sorusu sorulur.Bakan bu soruya  “Anlaştığımız tarihte”; “Hangi ülkelerden” sorusuna “Anlaştığımız ülkelerden” yanıtını veriyor.“Aşılar herkese yapılacak mı sorusuna” ise, “Evet” cevabını veren Koca, “Ne zaman yapılacak”ı ise “Sırası geldiğinde” diyerek yanıt veriyor. Programın bu anları kısa bir sürede gündeme oturdu ve en fazla izlenenler arasına girdi.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu