Oyun Haberleri

GTA V’i hiç hasar almadan bitirdi

GTA V’i hiç hasar almadan bitirdi, Oyun severler için GTA V’i hiç hasar almadan bitirdi başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde GTA V’i hiç hasar almadan bitirdi ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

GTA V’i hiç hasar almadan bitirdi

GTA V için enteresan bir haber daha geldi. Speedrun yapan oyuncular bildiğiniz gibi oynadıkları yapımları en kısa bir sürede bitirmeye çalıştığı gibi arada bir değişik yöntemlere de başvurabiliyorlar. Nitekim özellikle Souls oyunlarında bunun emsallarini çok sık görebilinmekte. Gitarla veya dans pedi ile oyunu bitirenlerin bunun yanında hiç hasar almadan oyunu bitirmeye çalışan oyuncuların sayısı da bir hayli fazla. UnNameD kod isimli Youtube kullanıcısı ise aynı olayı bu sefer GTA V üzerinde denemiş ve bunda başarılı da olmuş.

GTA V’i 9 saatte hiç hasar almadan bitirdi

Bu denemesini Youtube hesabında da paylaşan oyun sever GTA V’i dokuz saatte üstelik hiç hasar almadan bitirmeyi başarmış. İşi biraz daha yokuşa süren oyun sever bu denemesinde özel bir mod kullanmış. Kullandığı mod aracılığıyla kişiliğin canının yalnızca 1 HP olduğunu da hatırlatalım.

UnNameD oyunu bu biçimde bitirebilmek için o ana dek 48 farklı denemeye imza attığını da kelimelerine eklemiş. Açıkçası tam oyunun sonlarına gelmişken hasar aldığını düşündükçe benim sinir kat sayım artıyor diyebilirim. Gerçekten de hem bol zaman hem de sabır gerektiren bir denemeye imza atmış kendisi. 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu