Dizi Haberleri

Gönül Dağı dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? Gönül Dağı dizisi hangi şehirde çekiliyor?

Gönül Dağı dizisinin oyuncu ekibinde bulunan kimler var? Gönül Dağı dizisi hangi şehirde çekiliyor?, Dizi ve film severler için Gönül Dağı dizisinin oyuncu ekibinde bulunan kimler var? Gönül Dağı dizisi hangi şehirde çekiliyor? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Gönül Dağı dizisinin oyuncu ekibinde bulunan kimler var? Gönül Dağı dizisi hangi şehirde çekiliyor? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Gönül Dağı dizisinin oyuncu ekibinde bulunan kimler var? Gönül Dağı dizisi hangi şehirde çekiliyor?

TRT 1 ekranlarında Cumartesi günleri yayına giren Gönül Dağı dizisinin oyuncu kadrosu bi hayli merak konusu oldu. Seyirciler Gönül Dağı dizisinin hangi şehirde çekildiği ile ilgili araştırma yapmaya başladı. Oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Gönül Dağı dizisi seyirciler aracılığıyla büyük ilgi ile takip edilmektedir. 

Gönül Dağı dizisi hangi şehirde çekiliyor?

Gönül Dağı dizisi Eskişehir’in Sivrihisar beldesinde çekilmektedir. 

Gönül Dağı dizisi oyuncu kadrosu 

Berk Atan-Taner

Gülsim Ali İlhan-Dilek

Yavuz Sepetçi-Ciritçi Abdullah

Ege Aydan-Celal Bey

Semih Ertürk-Veysel

Ecem Özkaya-Zahide

Erdal Cindoruk-Ağıtçı Hüseyin

Hazal Çağlar-Asuman

Gönül Dayı dizisinin konusu 

Gönül Dağı dizisinde bir Anadolu masalı anlatılmaktadır. Gönül Dağı dizisi ufak dünyalarında büyük hayallerle yaşayan Anadolu çocuklarının hikayesidir.  Önlerine çıkan tüm önüne geçere rağmen imkansızı başaran 3 kuzenin öyküsünün anlatıldığı Gönül Dayı dizisinin konusu “Bozkırın kalemi” Mustafa Çiftçi’nin gün yüzüne çıkmamış öykülerinden esinlenilerek yazılmıştır. Taner, çocukluk aşkı Dilek ile bir gün buluşma hayali kurarken kuzenleriyle müthiş bir icat yapar. Düğüncüleri, ağıtçıları, gelenekleri, tüm içtenyetiyle Anadolu insanının hikayesi Gönül Dağı…

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu