Dizi Haberleri

Gönül Dağı dizisi ne zaman sezon finali yapacak? Gönül Dağı sezon finali tarihi!

Gönül Dağı dizisi ne zaman sezon finali yapacak? Gönül Dağı sezon finali tarihi!, Dizi ve film severler için Gönül Dağı dizisi ne zaman sezon finali yapacak? Gönül Dağı sezon finali tarihi! konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Gönül Dağı dizisi ne zaman sezon finali yapacak? Gönül Dağı sezon finali tarihi! ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Gönül Dağı dizisi ne zaman sezon finali yapacak? Gönül Dağı sezon finali tarihi!

TRT 1 ekranlarında yayına giren GönülDağı dizisi sezon finali yapmaya hazırlanıyor. Dizinin ne zaman sezon finali yapacağı ve yeni sezonun ne zaman geleceği ise merak ediliyor.

Gönül Dağı dizisi ne zaman sezon finali yapıyor?

Gönül Dağı dizisi son kez yayına giren 29 Mayıs akşamı  yayına giren  30. bölümü ile sezon finali yapacak. Cumartesi günleri yayına giren dizinin reyting listesinde bi hayli başarılı olması sebebiyle yaz tatilinin ardından devam edeceği düşünülüyor. Dizi 29 Mayıs’ta yayına giren 30. Bölüm ile sezon finali yapacak.

Gönül Dağı dizisi nerede çekiliyor?

Gönül Dağı dizisinin çekimleri Eskişehir’e bağlı Sivrihisar beldesinde gerçekleştiriliyor. Dizi ilk sezonu ile beğeni aldı ve 8 total oranı ile reyting listesinde sırasını aldı.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu