Oyun Haberleri

God of War: Ragnarök, yeni oyunun adı olmayabilir

God of War: Ragnarök, yeni oyunun adı olmayabilir, Oyun severler için God of War: Ragnarök, yeni oyunun adı olmayabilir başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde God of War: Ragnarök, yeni oyunun adı olmayabilir ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

God of War: Ragnarök, yeni oyunun adı olmayabilir

Geçen sene 17 Eylül tarihinde gerçekleşen Sony’nin sunumunda açıklamalan oyunlardan bir diğeride Playstation 5 için, God of War: Ragnarök oldu. Sunumda logo dışında başka bir detay göstermese de Kratos’un sesini yeniden duymuş olduk. Lakin bu kadar süre içinde başka hiçbir açıklama ortaya çıkmadı. Firma sessizliğini korudu.

Bir sonraki GoW oyunu God of War: Ragnarök olmayabilir

Geçen günlerde ise bu isim doğrulanmış gibi gözükse de, Sony yaptığı bir açıklama ile bunun doğru olmadığını duyurmuş oldu. İsim ve logo üzerinde halen net bir karar alınmadığı, yalnızca yatırımcı sunumu sırasında farkında olmadan bu isim ve logonun olduğu bir görüntünün meydana geldiği altı çizildi. Bunun da nihai bir karar olmadığı altı çizildi. Yine aynı yetkilinin yaptığı açıklamaya göre, daha fazla ayrıntının da yolda olduğunu öğrendik.

Sony büyük ihtimalle E3’te yine yer almayacak. Zira bu hususta halen bir açıklama yapılmış değil. Kendi gerçekleştirdiği State of Play etkinliklerinde yeni ürünlerini tanıtıyorlar. Muhtemelen God of War: Ragnarök’ün akibeti de bir sonraki etkinliklerinde iyice netlik kazanmış olacaktır.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu