Sinema Haberleri

Gizli Kod filmi konusu nedir, oyuncuları kimler? Gizli Kod filmi bu akşam Tv’de!

Gizli Kod filmi konusu nedir, oyuncuları kimler? Gizli Kod filmi bu akşam Tv’de!, Dizi ve film severler için Gizli Kod filmi konusu nedir, oyuncuları kimler? Gizli Kod filmi bu akşam Tv’de! konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Gizli Kod filmi konusu nedir, oyuncuları kimler? Gizli Kod filmi bu akşam Tv’de! ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Gizli Kod filmi konusu nedir, oyuncuları kimler? Gizli Kod filmi bu akşam Tv’de!

Bu akşam Show Tv ekranlarında yayına girecek olan Gizli Kod filmi ile ilgiliki detaylarla merak ediliyor. Kadrosunda Noomi Rapace ile Orlando Bloom, Toni Collette, John Malkovich ve Michael Douglas gibi birbirinden ünlü isimlerin olduğu filmin konusunu ise Peter O’Brien kaleme almıştır. Peki, Gizli kod filmi konusu nedir, oyuncuları kimler? İşte ile ilgili araştırılanler…

GİZLİ KOD FİLMİ KONUSU NEDİR?

Paris’teki bir operasyonun ardından, CIA sorgulama memuru Alice Racine (Noomi Rapace), Londra’daki bir toplum merkezinde gizli vazifeye başlar. Bölge, radikal İslamcılıkla bilinen bir yerdir ve Alice’in keşfettiği bilgiler, başta MI5 İstihbarat Şefi Emily Knowles olmak üzere tüm güvenlik hizmetlerine aktarılır.

Racine edindiği bilgiler ışığında Londra’da çok büyük bir saldırının yaşanacağını anlar ve bu büyük saldırıyı önlemek için bir MI5 ajanı olan Alcott (Orlando Bloom) ile takım kurmak zorunda kalır. Lakin işler ters gidince, kendini birden engellemeye çalıştığı saldırıveyahil olmuş bulur. Herkes kendisinin peşine düşmüşken, o kimseye güvenmemeli ve hayatta kalmak için sonuna kadar savaşmalıdır.

GİZLİ KOD FİLMİ OYUNCULARI

Kadrosunda Noomi Rapace ile Orlando Bloom, Toni Collette, John Malkovich ve Michael Douglas gibi birbirinden ünlü isimlerin olduğu filmin konusunu ise Peter O’Brien kaleme aldı.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu