Sinema Haberleri

Gişe Memuru filmi konusu ne, nerede çekildi? Gişe Memuru filmi bu akşam televizyonda yayınlanacak!

Gişe Memuru filmi konusu ne, nerede çekildi? Gişe Memuru filmi bu akşam televizyonda yayına girecek!, Dizi ve film severler için Gişe Memuru filmi konusu ne, nerede çekildi? Gişe Memuru filmi bu akşam televizyonda yayına girecek! konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Gişe Memuru filmi konusu ne, nerede çekildi? Gişe Memuru filmi bu akşam televizyonda yayına girecek! ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Gişe Memuru filmi konusu ne, nerede çekildi? Gişe Memuru filmi bu akşam televizyonda yayına girecek!

Gişe Memuru filmi konusu ne, nerede çekildi soruları televizyon seyircileri aracılığıyla araştırılıyor. Başrollerini Sercan Ercan ve Nur Aysan’ın paylaşımı yaptığı komedi filmi ilk kez 2010 senesinde vizyona girdi ve seyircilerden tam not almayı başardı. Peki, Gişe Memuru filmi konusu ne, nerede çekildi?

GİŞE MEMURU FİLMİ KONUSU NEDİR?

Kenan (Serkan Ercan); insanlarla ilgilenmekten fazla hayal dünyasına dalan, babası ile aynı evde oturan sessiz mülayim bir gişe memurudur. Tavşancık gişeler bölgesinde gişe memurluğu yapmaktadır. Bu hayal hadiseleri, ona en fazla araba geçiren şöhretini kazandırmıştır. Kenan’ın, annesinin ölümünden sonra babası ile arası oldukça önemli biçimde bozulur. Kenan’ın bu yaşamı, yeni atanacağı gişelerde değişecektir.

GİŞE MEMURU FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Çekimleri 18 günde sona eren Kelebekler, yönetmen Tolga Karaçelik’in ilk filmi Gişe Memuru’nda da sözü edilen Milas’taki Hasanlar Köyü’nde çekildi.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu