Oyun Haberleri

Getsufumaden: Undying Moon Steam’de erken erişime açıldı

Getsufumaden: Undying Moon Steam’de erken ulaşıme açıldı, Oyun severler için Getsufumaden: Undying Moon Steam’de erken ulaşıme açıldı başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Getsufumaden: Undying Moon Steam’de erken ulaşıme açıldı ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Getsufumaden: Undying Moon Steam’de erken ulaşıme açıldı

Konami’nin bir önceki günlerde açıkladığu yeni oyunu GetsuFumaDen: Undying Moon Steam üzerinden erken ulaşım sürümü ile karşımıza çıktı. Ukiyo-e stiline sahip olan yapım 2D, roguelike ve metroidvania türlerini bir araya getiriyor. Konami’nin bu erken ulaşım süreci ile alakalı yaptığı açıklama şu biçimde;

Getsufumaden: Undying Moon Steam sürümü erken ulaşıme açıldı

Konami Digital Entertainment, B.V. bugün yaptığı bir açıklamayla bağımsız oyun stüdyosu GuruGuru aracılığıyla geliştirilen yeni 2 boyutlu hack-and-slash roguvania tarzı oyununun Steam® üzerinde Erken Erişime açıldığını açıkladı. GetsuFumaDen: Undying Moon, 40 TL erken ulaşım fiyatıyla oyuncularla buluşuyor.

11 dilde yayına giren GetsuFumaDen’in Erken Erişim sürümü, Japonların Ukiyo-e görsel tarzında dizayn edilmiş hepsi birbirinden güzel toplam sekiz bölümden oluşuyor. Erken Erişim paketi, oyunun orijinal Famicom sürümü, dijital artbook ve orijinal oyun müziklerini içermekte.

KONAMI oyuncuların geribildirimlerini iletmek için kullanabilecekleri resmi Discord sunucusu açmanın bunun yanında bu sürümün kaydedilmesini ve yayına girmesinı desteklediklerini belirtiyor. Bu doğrultuda hazırlanmakta olan Kullanıcı İçerik Kılavuzu, dünya çapındaki içerik üreticilerine oluşturdukları içeriklerde yardımcı olmayı ve kafalarında oluşabilecek soruları yanıtlamayı hedeflemekte. Bu kılavuz 14 Mayıs’ta sizlerle olacak.

Getsufumaden: Undying Moon Steam'de erken erişime açıldı

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu