Oyun Haberleri

GeForce Now kütüphanesine 7 oyun daha eklendi

GeForce Now kütüphanesine 7 oyun daha eklendi, Oyun severler için GeForce Now kütüphanesine 7 oyun daha eklendi başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde GeForce Now kütüphanesine 7 oyun daha eklendi ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

GeForce Now kütüphanesine 7 oyun daha eklendi

NVidia yaptığı açıklama ile GeForce Now oyun kütüphanesine 7 oyunun daha eklendiğini açıkladı. GeForce Now oyunları için kütüphaneye eklenen yeni oyun açıklamaları her hafta olduğu gibi gelmeye sürdürmekte. Game+ ile birlikte ülkemizde de sunucuları ile hizmet vermeye başlayan bulut tabanlı bu sisteme yedi oyunun daha eklendiği bilgisi verildi. Eklenen oyunların listesi ve yapılan resmi açıklama şu biçimde;

GeForce Now kütüphanesine yeni oyunlar eklendi

GFN Perşembe Güncellemeleri’nde bu hafta Metro Exodus’a yeni RTX güncellemeleri desteği ve GeForce NOW üyelerine sunulan yeni özellikler geliyor. Haftanın güncellemeleri bunun bunun yanında Iron Harvest DLC’si için bir açıklamayu da içeriyor.

GeForce Now kütüphanesine 7 oyun daha eklendi

GeForce NOW üyeleri, 2.0.29 uygulama güncellemesinde bu hafta kullanıma sunulmaya başlayan yeni hizmet güncellemelerinden yararlanabilecekler. Bu yeni özellikler içinde Epic Games Store için hesap eşleştirme ve oturum önyüklemesi yer alıyor. Bu özelliklerin ikisi de Fortnite’ın GeForce NOW üzerine kurulu PC versiyonuyla test ediliyor. Bu da üyelerin GeForce NOW uygulamasında oyuna geçme zamanını %50 oranında azaltacak.

Uygulama güncellemesiyle bunun bunun yanında uygulama içi arama sonuçları iyileştiriliyor ve GeForce NOW oyun içi arayüzü Chrome tarayıcısına getiriliyor. NVIDIA bunun bunun yanında KING Art Games’ten Iron Harvest ve 4A Games’ten Metro Exodus PC Enchanced Edition’ın piyasaya GeForce NOW desteğiyle sürüleceğini açıkladı. NVIDIA, bu hafta GFN Perşembe Güncellemeleri açıklamalarının bir parçası olarak bu oyunlar için en yeni güncellemelerle alakalı geliştiricilerle özel bir Soru-Cevap bölümü de yayınlıyor.

GFN Perşembe Güncellemeleri Oyun Listesi

  • R-Type Final 2 (dünyayla aynı anda Steam’de)
  • Chinese Parents (Steam)
  • Darksiders II Deathinitive Edition (Epic Games Store)
  • The Dungeon Of Naheulbeuk: The Amulet Of Chaos (Epic Games Store)
  • GoNNER (Epic Games Store)
  • SOMA (Epic Games Store)
  • Yooka-Laylee and the Impossible Lair (Epic Games Store)

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu