Dizi Haberleri

GAİN’den Dikkat Çekici Bir Yapım: Berrak Tüzünataç’la Deli Dolu Masa

GAİN’den Dikkat Çekici Bir Yapım: Berrak Tüzünataç’la Deli Dolu Masa, Sinema ve dizi takipçileri için GAİN’den Dikkat Çekici Bir Yapım: Berrak Tüzünataç’la Deli Dolu Masa konusunu ele aldık.. Yazımızda GAİN’den Dikkat Çekici Bir Yapım: Berrak Tüzünataç’la Deli Dolu Masa ile alakalı tüm ayrıntı kısmı siz değerli okurlarımıza anlatmaya çalıştık.

GAİN’den Dikkat Çekici Bir Yapım: Berrak Tüzünataç’la Deli Dolu Masa

Berrak Tüzünataç’ın About Nights ruhundan ilham alan çiçeği burnunda programı Deli Dolu Masa, GAİN’de seyirci ile buluşuyor. Dün ilk bölümü yayına giren yemekli sohbet programında Tüzünataç; moda, sanat, gastronomi gibi alanlardan konuklarla bir araya gelerek keyifli sohbetler gerçekleştiriyor.

10 Bin Adım ve Metot gibi orijinal dizilerinden ödüllü kısa filmlere geniş bir yelpazede çok sayıda içeriği seyircilerin beğenisine sunan GAİN, bu hafta dikkat çekici yapımlarına bir yenisini daha ekliyor. Sinema, televizyon ve moda dünyasının tecrübeli ismi Berrak Tüzünataç’ın About Nights ruhundan ilham alan çiçeği burnunda programı Deli Dolu Masa, dün ilk bölümüyle GAİN’de seyirci ile buluştu. Yemekli sohbet programı formatındaki Deli Dolu Masa’da Tüzünataç; moda, sanat, gastronomi gibi alanlardan keyifli konuklarla bir araya geliyor.

Etkinlik ve eğlence iletişim platformu About Nights’ın deli dolu ruhundan ilham alan yemekli sohbet programında Tüzünataç, ünlü konuklarını her bölümde farklı ve enteresan lokasyonlarda ağırlıyor. Kendi alanlarında cesur, olağanüstü, yaratıcı işleriyle dikkat çeken konuklarıyla birlikte hem sanat, gastronomi, moda, aktüalite gibi konularda capcanlı, adı üzerinde “deli dolu” sohbetlere ortak olurken, hem de birbirinden renkli ve lezzetli sofralarda seyirciye ilham veriyor.

Berrak Tüzünataç’la Deli Dolu Masa, GAİN’de İzleyici ile Buluşuyor

Gerçekleştirdiği etkinlikler ve eğlence iletişimiyle farklılığı, cesareti ve deli dolu olmayı sahiplenen About Nights’ın Berrak Tüzünataç ile birlikte kendisi gibi deli dolu bir maceraya atıldığı Deli Dolu Masa, özellikle pandemi sürecinde çok özlediğimiz, dostlarla buluştuğimiz, keyifli sohbetler ettiğimiz o keyifli yemek masalarını, masa başında yapılan renkli, arada bir de oldukça önem taşıyarak yaşamımıza yeni bir yön veren sohbetleri yeniden yaşamımıza sokarken, Tüzünataç ve konukları aracılığıyla kendimizi yeniden farklı mekânlarda bir masa başında, değişik bireylerle özlediğimiz sohbetleri ederken bulmamıza vesile oluyor.

Deli Dolu Masa’nın dün yayına giren, çekimleri Beykoz’da bulunan doğal tarım çiftliği Komşuköy’de gerçekleştirilen ilk bölümünde, Berrak Tüzünataç’ın konukları film yapımcısı ve İstanbul Film Festivali Direktörü Kerem Ayan, performans sanatçısı Cakemosq, fotoğrafçı Burcu Karademir ve illüstratör Gökçe İrten oldu.

İki haftada bir yeni bölümü yayına girecek program, dün (26 Haziran’da) GAİN’de başladı. Önümüzdeki haftalarda da seyircileri farklı alanlardan keyifli konuklarla yapılacak keyifli bölümler bekliyor.

GAİN’e iOS ve Android için geliştirilen uygulamalar ile tüm mobil aygıtlardan, Smart TV’lerden ve internet sitesi üzerinden ulaşım sağlanabiliyor.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu