Dizi Haberleri

Friends: The Reunion yayın tarihi belli oldu! İlk tanıtımı yayınlandı!

Friends: The Reunion yayın tarihi belirlendi! İlk tanıtımı yayınlandı!, Dizi ve film severler için Friends: The Reunion yayın tarihi belirlendi! İlk tanıtımı yayınlandı! konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Friends: The Reunion yayın tarihi belirlendi! İlk tanıtımı yayınlandı! ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Friends: The Reunion yayın tarihi belirlendi! İlk tanıtımı yayınlandı!

Bu güne kadarki en popüler dizilerden birisi olan Friends, özel bölümüyle bu ay ekranlara geri dönüyor. HBO Max’te yayına girecek olan ‘Friends: The Reunion‘ adlı bölüm 27 Mayıs Perşembe günü seyircilerin karşısına çıkacak. Dizinin ilk tanıtımı yayınlandı.

Waner Bros’un streaming platformu HBO Max geçen sene 27 Mayıs’ta açılmıştı. Friends: The Reunion da servisin tam anlamıyla birinci senesinde yayınlamaya hazırlanıyor.

Yayınlanan ilk tanıtım da fazla bir detaya yer verilmiyor. Lakin Friends’in efsane 6 başrolünü uzun bir zaman sonra ilk defa bir araya geliyor olması sebebiyle özellikle de dizinin takipçileri için duygusal bir hal alıyor.

Friends: The Reunion konusu olmayan özel bir bölüm olarak hazırlandı. Yani oyuncular geri gelecek fakat bir devam bölümü olmayacak. Altı oyuncu ünlü Central Perk kafesinde buluşması ve eski bölümler ile alakalı konuşması bekleniyor.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu