Dizi Haberleri

FOX TV’nin sevilen dizisi Masumiyet final mi yapacak?

FOX TV’nin bi hayli beğeni alan dizisi Masumiyet final mi yapacak?, Dizi ve film severler için FOX TV’nin bi hayli beğeni alan dizisi Masumiyet final mi yapacak? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. FOX TV’nin bi hayli beğeni alan dizisi Masumiyet final mi yapacak? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

FOX TV’nin bi hayli beğeni alan dizisi Masumiyet final mi yapacak?

FOX TV’nin bi hayli beğeni alan dizilerinden birisi olan Masumiyet dizisi, farklı konusuyla her hafta merak uyandırmayı başarmıştı. Başrollerinde Serkay Tütüncü, Deniz Çakır, Mehmet Aslantuğ, Hülya Avşar gibi mühim isimlerin olduğu dizi, sektörde uzun soluklu bir yayın yaşamını geçirmeden final yapma kararı aldı. Dizi 13. bölüm ile sevenlerine elveda diyecek.

TV 100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre dizinin oyuncusu olan Hülya Avşar, dizinin final kararı aldığını öğrenince yapım şirketi olan Gold Film’e büyük tepki verdi. Dizinin ise net olarak 13. bölümde final yapacağı kesinleşti.

Dizi ise 19 yaşındaki Ela’nın yanlış bir insana aşık olmasıyla birlikte yaşanılan hadiseleri ele almaktadır.  Ela’nın annesi olan Bahar kişiliği ise bu yanlış ilişkiden kızını döndürmek için büyük uğraşlar vermektedir. Lakin hadiselerin önüne geçilemez.

 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu