Dizi Haberleri

Fox Şef Akademi ne zaman başlayacak?

Fox Şef Akademi ne zaman ekranlara gelecek?, Dizi ve film severler için Fox Şef Akademi ne zaman ekranlara gelecek? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Fox Şef Akademi ne zaman ekranlara gelecek? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Fox Şef Akademi ne zaman ekranlara gelecek?

Bir hayli fazla sayıda olan başvurunun içinden “Şef Akademi” finalisti olan 15 yarışmacı, ülkemizin ünlü şefleri Arda Türkmen, Ali Ronay ve Ayhan Sicimoğlu karşısında yemekle alakalı olarak hünerlerini sergileyecek ve gerek bireysel olarak gerekse takım olarak rekabete girecekler. Yayına girdiği ilk hafta üç akşam art arda ekranlarda olacak programda olacak elemelerin sonunda akademiye girecek olan 15 yarışmacı, 3’er kişilik ekipler kuracaklar. “Şef Akademi” programında birbirleriyle yarışacak olan şef adayı yarışmacılar her gün gündüz kuşağında yayına girmesi hedeflenen “Şef Akademi Doğada” programında farklı biçimde rekabet içinde olacaklar.

Seyirciler tüm detaylara hakim olabilecek.

“Şef Akademi Doğada” kapsamı içinde yarışmacılar, yarışma formatı gereği eleme geceleri için koruma kazanıp, birbirinden farklı avantajlara sahip duruma geçecekler. “Şef Akademi” yarışmacıları “Şefköy” adına sahip olan doğal yarıma sahip ve ekolojik olarak hayata geçirilen alanda birlikte vakit geçirecekler ve seyirciler de yarışma anlarının tüm ayrıntı kısmını takip edebilecekler.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu