Oyun Haberleri

Forza Horizon 5 Meksika’da geçebilir

Forza Horizon 5 Meksika’da geçebilir, Oyun severler için Forza Horizon 5 Meksika’da geçebilir başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Forza Horizon 5 Meksika’da geçebilir ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Forza Horizon 5 Meksika’da geçebilir

Pandemi sürecinin büyüyerek devam etmesine rağmen birden fazla oyun stüdyosu çalışmalarına sıkı bir biçimde devam etmeye gayret ediyor. Bunun bunun yanında Forza Horizon 5 kanadında da birden fazla gelişme yaşanmaya sürdürmekte. Başta iki sektör uzmanı olmak üzere bazı bireyler, Forza Horizon 5 oyununun Meksika’da geçebileceğini düşünüyor.

  • Bakınız: Forza Horizon 5 2021 senesinde çıkabilir

Windows Central’dan Jez Corden, bağlantıdan veya aşağıdan görülebileceği üzere geçen hafta, Meksika’yı ziyaret etmek istediğini söyleyen bir tweet attı ve tweetin sonuna bir “araba” emojisi yerleştirdi. Bu tweetin ardından VentureBeat’den Jeff Grubb; alakalı tweeti alıntılayarak İspanyolca dersleri aldığını söyleyen bir yanıt vererek konuya dikkat çekti.

Tek başına Forza Horizon 5 oyununun Meksika’da geçeceğine dair çok somut bir ispat göremesek de Jeff Grubb, bağlantıdaki Iron Lords Podcast’te alakalı tweetlerin Forza serisine atıfta olduğunu açıkladı: “Söylenti her zaman Japonya’da geçeceğine yönelikti, değil mi? Bu görüntüler için “gerçek değil” dedim ve gerçek olmadıkları yaşandı. Yine de bu konuyu çok fazla araştırmıyordum. Jez Corden “Arabamla Meksika’ya gidiyorum” gibisinden bir tweet atınca bazı şeyler netleşti. Yani evet, Meksika’da.”

Forza Horizon 5 Meksika'da geçebilir

Yeni Forza Horizon 5 öngörüleri

İngiltere’de geçen ve serinin en yeni oyunu olan Forza Horizon 4, 2018 senesinde Playground Games aracılığıyla geliştirilen ve Microsoft Studios aracılığıyla yayına giren bir oyundu. Microsoft Windows ve Xbox One için piyasaya sürülmüştü. Forza Horizon 4 ile arabaların güçlerini etkileyecek özelleştirmeler bi hayli geniş bir şekilde ve işlevler durumdaydı. Vites geçişlerinin aralıklarından, arabanın ön ve arka tekerleklerinin yere olan yüksekliğine kadar her bir detayı en ince ayrıntısına kadar özelleştirebiliyorduk. Yeni Forza Horizon 5 oyununun da en kötü Microsoft Windows ve Xbox konsolları için çıkacağını şimdiden varsayabilinmekte.

  • Bakınız: Forza Horizon 4 Steam en fazla satanları içinde
  • Bakınız: Forza Horizon 4 için Super7 oyun modu açıklamaldu

Kasım ayında Jeff Grubb; Forza Horizon 5’in 2021’de piyasaya sürülebileceğini ve Microsoft’un Forza Motorsport ve Forza Horizon oyunlarını dönüşümlü olarak yayınlama şeklindeki olağan rutinini bozabileceğini öne sürmüştü. Forza serisini geliştirmek üzere Microsoft Game Studios’un altında kurulan Washington, Redmond merkezli Turn 10 Studios, “yeni bir geliştirme aşamasına” girerken Forza Motorsport 8 oyun testi davetlerinin ilk turunu da göndermişti.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu