Oyun Haberleri

Five Nights at Freddy’s: Security Breach ertelendi

Five Nights at Freddy’s: Security Breach ertelendi, Oyun severler için Five Nights at Freddy’s: Security Breach ertelendi başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Five Nights at Freddy’s: Security Breach ertelendi ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Five Nights at Freddy’s: Security Breach ertelendi

Bu yılın başlarında çıkması hedeflenen Five Nights at Freddy’s: Security Breach serinin en iddialı oyunu olmakla birlikte ne yazık ki ertelendi. Geçen yılın sonuna doğru yayına girmesi hedeflenen yapım bu seneın sonlarına ertelendi ve Steel Wool Studios’ta en az üç senedir geliştiriliyor. Bu da onu bir FNAF oyununa göre bile bi hayli uzun süredir geliştirilen bir oyun haline getiriyor. Tabi geliştirici, özür mahiyetinde oyunculara ücretsiz bir oyun veriyor.

  • Bakınız: FNAF geliştiricisi hayran yapımı oyunları destekliyor

Five Nights at Freddy’s: Security Breach bu seneın sonlarına ertelendi

Cawthon “Hepinizin bildiği gibi Security Breach ilk etapta 2020’nin sonunda ortaya çıkması hedeflenen bir oyundu. Lakin üzerinde çalışmaya sürdükçe ve eklemeler yaptıkça, oyun da büyümeye sürdü ve bitirmek için daha fazla zamana ihtiyacımız var” diye yazdı. “Şimdi nizami bir biçimde tamamlandığından emin olmak için daha fazla zaman ve para yatırmaya karar verdim ve bu ilk etapta istediğim gibi 2021’in başları yerine 2021’in sonlarına doğru çıkacağı manasına geliyor. Buna değecek!”

Five Nights at Freddy's: Security Breach ertelendi

Tabi geliştirici bu erteleme haberiyle birlikte tesellisini de birlikte verdi. Gecikmeyi telafi etmek için Cawthon, Security Breach: Furry’s Rage oyununu ücretsiz olarak paylaşımı yaptı. Gamejolt listesinde ısrarla “bu oyunun adı ‘Fury’s Rage’ değil, ‘Furry’s Rage!'” diye vurguluyordu. Ücretsiz oyunu indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu