Oyun Haberleri

Final Fantasy VII Remake Intergrade son fragmanı yayınlandı

Final Fantasy VII Remake Intergrade son fragmanı yayınlandı, Oyun severler için Final Fantasy VII Remake Intergrade son fragmanı yayınlandı başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Final Fantasy VII Remake Intergrade son fragmanı yayınlandı ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Final Fantasy VII Remake Intergrade son fragmanı yayınlandı

Final Fantasy VII Remake Intergrade PS5 için Şubat ayında açıklamalmuş ve bu açıklama ile birlikte ana oyunun ve Intergrade ek paketinin geleceğini öğrenmiştik. 2020 senesinin en başarılı oyunlarından biri olarak gösterilen yapımı önceden Playstation 4 için aldıysanız Playstation 5 sürümüne ücretsiz olarak güncelleyebileceğimiz açıklanmıştı. Tabi oyunun mart ayında Playstation Plus üyelerine ücretsiz olarak verildiğini de hatırlatalım. Oyunu bu biçimde temin edenler ise PS5 sürümüne güncelleme yapamayacaklar. 

Final Fantasy VII Remake Intergrade PS5 için geliyor

Final Fantasy VII Remake Intergrade için geçtiğimiz yıl çıkan oyunun görsel olarak geliştirilmiş ve yeni bir görev eklenmiş versiyonu diyebiliriz. PS5 sürümüne geçerken görsel anlamda da Işın izleme gibi bazı mühim değişikliklere imza atılmış. PS5 versiyonunda daha iyi kaplamalar, sis efektleri ve ışıklandırma görebileceğiz. Daha önce farklı oyunlarda da sürekli olarak emsallarini gördüğümüz gibi oyunda Performans ve Grafik modu bulunacak. 1440P çözünürlüğe kavuşan oyunun Performans modunda 60 FPS olarak oynayabileceksiniz. Işın izleme ayrıntı kısmını aktifleştirecek olan kalite modunda ise oyun 30 FPS olarak çalışacak. Oyunun PS5 sürümü bunun bunun yanında Dualsense kontrolcünü haptik geri bildirim özelliğini de kullanacağı açıklanmıştı. Final Fantasy VII Remake PS5 versiyonu ile birlikte tabi ki yükleme sürelerinde de gözle görülür bir düşüş olacak.

Oyunun ana konusu dışında Intergrade görevinde ise Remake sürümünde yer almasa da ana oyundan hatırlayacağımız Yuffie kişiliğini kontrol edeceğiz. Eski oyunun opsiyonel karakterlerinden birisi olan Yuffie’nin yanındaki karakter ise bu oyun için yeni tasarlanan bir karakter olarak karşımıza çıkacak. Oyununun PS4 versiyonuna sahipseniz oyunun PS5 sürümüne başta da belirtiğim gibi ücretsiz olarak ulaşabilecek ve dilerseniz kayıt dosyalarınızı aktarabileceksiniz. Final Fantasy VII Remake PS5 sürümünün 10 Haziran 2021’de çıkacağını da hatırlatalım. Ayrıca oyunun bu sürümü ile birlikte PS5 özel olma durumu da bir yıl daha uzatılmış olacak. Yani oyunun PC sürümü için en az 2022 yılı işaret ediliyor.

Final Fantasy VII Remake Intergrade son fragmanı yayınlandı

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu