Oyun Haberleri

FIFA 21 Xbox Game Pass servisine ekleniyor

FIFA 21 Xbox Game Pass servisine ekleniyor, Oyun severler için FIFA 21 Xbox Game Pass servisine ekleniyor başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde FIFA 21 Xbox Game Pass servisine ekleniyor ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

FIFA 21 Xbox Game Pass servisine ekleniyor

Electronic Arts’ın satış rekorları kıran futbol oyunu FIFA 21 Xbox Game Pass ve EA Play kütüphanelerine ekleniyor. EA oyunun 6 Mayıs’ta her iki abonelik servisine de ekleneceğini doğruladı. Oyun PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X / S, Xbox One ve PC platformları için abonelere sunulacak.

  • Bakınız: FIFA 21 incelememiz

FIFA 21 Xbox Game Pass yolcusu

Microsoft’un popüler abonelik hizmeti Game Pass gün geçtikçe kapsamını genişletmeye sürdürmekte. EA’in popüler futbol oyunları serisi FIFA’nın son oyunu FIFA 21 Xbox Game Pass ve EA Play abonelik servislerinin kütüphanesine eklenecek. Oyuncular, 6 Mayıs tarihinden bu yana FIFA 21’e bu hizmetler aracılığıyla PS ve Xbox konsollarının bunun yanında PC platformundan da erişebilecek.

Önceki haberlerimizden birinde dile getirdiğimiz gibi Mario Kart Live geliştiricisinin EA aracılığıyla yayına giren takım tabanlı çok oyunculu oyunu Knockout City de 21 Mayıs’ta çıkar çıkmaz EA Play ve Xbox Game Pass üzerinden abonelere sunulacak.

  • Bakınız: Knockout City, EA Play ve Game Pass Ultimate’e çıkış gününde eklenecek

Mart ayında Madden NFL 21 ve Star Wars: Squadrons’un ardından Nisan ayında NHL 21 de Game Pass servisine katılmıştı. Şimdi ise FIFA 21 Xbox Game Pass servisinin kütüphanesine ekleniyor. Aynı zamanda bu ayın başlarında bildiğiniz üzere ilk kez bir PlayStation Studios oyunu, Microsoft’un abonelik servisine eklenmişti. MLB The Show 21’in abonelik servisine eklenmesine rağmen yeni nesilde en iyi performansı PS5 konsolunda verdiği de öne sürüldü.

FIFA 21 Xbox Game Pass servisine ekleniyor

Sony Microsoft’un abonelik hizmetinde ilk gün çıkan oyunu ile ilgili kararın lisans sahibi MLB aracılığıyla verildiğini açıklamıştı. “Bu karar, MLB The Show’u beyzbol video oyunlarının ileri gelen markası haline getirmek için eşsiz bir fırsat sunuyor” açıklaması yapılmıştı.

Kasım 2020’den bu yana konsoldaki Xbox Game Pass Ultimate aboneleri, ek bir ücret ödemeden EA Play kütüphanesindeki oyunlara ulaşım sağlayabiliyordu. Mart ayının ortalarında da PC kullanıcıları için EA Play Xbox Game Pass sistemine eklenmişti.

  • Bakınız: EA Play Xbox Game Pass ile güçlerini birleştirdi

Görünen o ki Microsoft Game Pass kütüphanesini genişletmeye ve daha çok oyunu içinde barındırmaya bi hayli kararlı. Ortaya çıkan söylentiler yeni Battlefield oyununun da ilk günden servisin abonelerinin ulaşımine açılacağı yönündeydi.

  • Bakınız: Battlefield VI ilk günden Game Pass’e gelebilir

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu