Sinema Haberleri

Fiber İnternet Altyapı Sorgulama 2021 – TurkNet, Vodafone, TTNET İnternet Sağlayıcıları Fiber Sorgulama Nasıl Yapılır?

Fiber İnternet Altyapı Sorgulama 2021 – TurkNet, Vodafone, TTNET İnternet Sağlayıcıları Fiber Sorgulama Nasıl Yapılır?, Dizi ve film severler için Fiber İnternet Altyapı Sorgulama 2021 – TurkNet, Vodafone, TTNET İnternet Sağlayıcıları Fiber Sorgulama Nasıl Yapılır? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Fiber İnternet Altyapı Sorgulama 2021 – TurkNet, Vodafone, TTNET İnternet Sağlayıcıları Fiber Sorgulama Nasıl Yapılır? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Fiber İnternet Altyapı Sorgulama 2021 – TurkNet, Vodafone, TTNET İnternet Sağlayıcıları Fiber Sorgulama Nasıl Yapılır?

Fiber internet, internet teknolojisinin en bi hayli hızlı olan hizmeti olarak bilinmektedir. Ülkemizde de yaygınlaşarak bir çok il ve ilçede altyapı çalışmaları sürdürmekte. Fiber internet en fazla kullanılan ADSL’den daha bi hayli hızlı olduğu için altyapı uygun olduğu takdir de kullanıcılar fiber internete geçmeyi tercih ediyor. ADSL’de en yüksek hızın 24 Mbps olduğu, fiberde 1000 Mbps olduğu düşünülürse tercih nedeninin nedeni ortaya çıkmış oluyor. Sizde fiber internet kullanmak istiyorsanız güncel olarak binanızın altyapı uygunluğu sorgulamanız gerekir. Fiber sorgulama 2020 ile alakalı gerekli bilgileri vereceğiz. Fiber internet altyapısı nasıl sorgulanır? İşte araştırma konusu olanların yanıtı…

FİBER ALTYAPI SORGULAMA

Fiber internet ülkemizde yeni yayılmaya başlayan bir hizmettir. Ülke genelinde altyapı çalışmaları devam ederek artık daha bi hayli hızlı internetin temelleri atılmaktadır. Evinde yahut iş yerinde fiber internet hizmeti kullanmak isteyenler internet hizmeti sağlayıcılarından güncel olarak fiber sorgulama yapmaları gerekmektedir. Ülkemizde TTNET, Superonline, Vodafone, TurkNet gibi internet sağlayıcı firmalardan fiber internet sorgulama yapılabilmektedir.

TURKNET FİBER ALTYAPI SORGULAMA

TurkNET fiber altyapı sorgulama için https://turk.net/internet-hiz-altyapi-sorgulama/ bu linkte tıklayabilirsiniz. Karşınıza çıkan ekranda “Telefon No ile Altyapı Sorgula” ve “Adres Bilgisi ile Altyapı Sorgula” işlemini uygulayabilirsiniz.

SUPERONLİNE FİBER ALTYAPI SORGULAMA

Superonline fiber internet altyapı sorgulamak için https://superonline.net/internet/fiber/nerede bu linkte tıklayabilirsiniz. Buradan il, ilçe, mahalle, diğer alternatiflerini seçerek sorgulama uygulayabilirsiniz.

TTNET FİBER ALTYAPI SORGULAMA

TTNET fiber internet altyapı sorgulama işlemi için https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/internet/sayfalar/kapsama-haritasi.aspx bu linke tıklayın. Ardından il, ilçe, mahalle, cadde/sokak seçerek sorgulama işlemini tamamlayabilirsiniz.

VODAFONE FİBER ALTYAPI SORGULAMA

Bu linkte tıklayarak https://www.vodafone.com.tr/evde-internet/home ekranda çıkan telefon bilgisine ulaşın. Telefon numaranızı yazarak altyapı sorgulama işlemine devam edebilirsiniz.

Bu sorgulamalardan sonra eğer binanızda fiber internet altyapısı yer alıyorsa size uygun tarifeyi seçerek başvuruda bulunabilirsiniz. Fiber internet tarifeleri diğer ADSL gibi tariflerden biraz daha pahalıdır. Fiber internete geçmek istiyorsanız biraz daha yüksek faturayı göze almalısınız.

Gizli numara nasıl öğrenilir? Vodafone, Turkcell ve Türk Telekom gizli numara bulma

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu