Sinema Haberleri

Ferhat Yılmaz kimdir, kaç yaşında? Ferhat Yılmaz nereli?

Ferhat Yılmaz kimdir, kaç yaşında? Ferhat Yılmaz nereli?, Dizi ve film severler için Ferhat Yılmaz kimdir, kaç yaşında? Ferhat Yılmaz nereli? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Ferhat Yılmaz kimdir, kaç yaşında? Ferhat Yılmaz nereli? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Ferhat Yılmaz kimdir, kaç yaşında? Ferhat Yılmaz nereli?

Ferhat Yılmaz yaşamı son haftalarda epey araştırılıyor. Daha önce bir çok dizi ve filmde rol alan Yılmaz oyunculuğa ilk kez 1991’de İbret isimli tv filmiyle başladı. 2019 senesinde ise Kalk Gidelim dizisinde İsmet Kırbaç karakterini oynadı. Yeni projelerde yer almaya sürdürmektedir. Ferhat Yılmaz, 1973 tarihinde dünyaya gelmiştir.

FERHAT YILMAZ KİMDİR?

1973 tarihinde dünyaya gözlerini açan Ferhat Yılmaz, 1999 – 2001 senelerı içinde televizyonlarda oynayan ” Yılan Hikayesi” dizisindeki Rambo Berk kişiliği ile ismini geniş bir kitleye duyurmuştu. Daha sonra 2004-2006 senelerı içinde BKM ekibinde yer aldı. Birçok sinema filminde rol alan Ferhat Yılmaz bunun yanı sıra bir çok dizide de konuk oyuncu oldu. Ferhat Yılmaz aslen Samsun’ludur.

ROL ALDIĞI FİLM VE DİZİLER:

Kalk Gidelim (İsmet Kırbaç, TV Dizisi 2019-2020)

Şaşkınlar Çetesi (Sinema Filmi 2017)

Zor seneler (Sinema Filmi 2017)

Baba Candır (TV Dizisi 2016)

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu