Oyun Haberleri

Far Cry 6 oynanış videosu sızdırıldı

Far Cry 6 oynanış videosu sızdırıldı, Oyun severler için Far Cry 6 oynanış videosu sızdırıldı başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Far Cry 6 oynanış videosu sızdırıldı ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Far Cry 6 oynanış videosu sızdırıldı

Far Cry 6 oynanış videosu Ubisoft’un yapacağı özel sunumdan önce sızdırıldı. Dün gece geç saatlerden bu yana oyunun videoları halen kaynağı belli olmayan bir biçimde yayılmaya başladı. İlk videonun ortaya çıkmasının ardından Ubisoft bi hayli hızlı bir biçimde müdahale etmiş olsa da bu yayılmanın önüne geçemedi. Youtube üzerinden videoların kaldırılmasını sağlayan firma buna karşın yaşanan yeni videolar ile baş edememişe benziyor. Diğer taraftan Reddit ve Twitter gibi mecralarda da oynanış videosunun parçalar halinde yüklendiğini göze çarpıyor.

Far Cry 6 oynanış videosun Ubisoft sunumundan önce sızdırıldı

Yedek link

Oynanış videosuna incelediğimizde Far Cry 6’nın serinin izinden giden bir yapıya sahip olduğunu göze çarpıyor. Etraf ve atmosfer ise bi hayli enteresan duruyor. Bunun bunun yanında videoda tercih ettiğimiz silahlar hususunda da geniş bir yelpazeye yer verilmiş. Özellikle sırtımıza bağladığımız ve biraz abes duran füze sistemi olabileceken oyunun en enteresan silahlarından biri olacak. Tişört giyen bir timsahı sevdiğimiz ve ata bindiğimiz kısımlar da oyunun videosunda öne çıkan noktaları oluşturuyor. Oyunun haritası ise bi hayli büyük duruyor diyebiliriz. Ormanlık alanlar, ufak yerleşim bölgeleri ve ucu bucağı gözükmeyen ormanlar ile yine devasa bir harita karşımıza çıkacak gibi duruyor.

Far Cry 6 oynanış videosu sızdırıldı

Breaking Bad, Mandaloria ve Better Call Saul dışında onlarca mühim yapımda boy gösteren Giancarlo Esposito, Far Cry 6’da Anton Castillo isimli acımasız bir diktatörü hayat verecek. Oyuncuların Dani Rojas isimli bir kişiliği oynayacağı Far Cry 6’da Castillo’ya karşı büyük bir gerilla mücadelesine girişeceğiz. Far Cry 6’nın en mühim yönlerinden birisi serinin en büyük ve bir o kadar da dolu haritasına sahip olması. Yara isimli hayali bir ülkede geçen yapımda bu ülkenin tropikal bir iklime sahip olduğunu göreceğiz. 

Ubisoft Toronto aracılığıyla geliştirilen Far Cry 6 PC, Playstation 5 ve Xbox Series X dışında Playstation 4 ve Xbox One konsollarına da çıkacak.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu