Oyun Haberleri

Far Cry 6 oynanış videosu Cuma günü yayınlanacak

Far Cry 6 oynanış videosu Cuma günü yayına girecek, Oyun severler için Far Cry 6 oynanış videosu Cuma günü yayına girecek başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Far Cry 6 oynanış videosu Cuma günü yayına girecek ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Far Cry 6 oynanış videosu Cuma günü yayına girecek

Far Cry 6 açıklamalduğu andan bu yana farklı videolar ile karşımıza çıksa da oynanış fotoğraflarıne şuana dek yer verilmemişti. Ubisoft uzun süreli bu sessizliğini Cuma günü bozacağını açıkladı. Türkiye saati ile 28 Mayıs Cuma günü 19:30’da Far Cry 6 oynanış videosu yayına girecek. Firmanın bu konu ile ilgili yaptığı açıklama ve alakalı video şu biçimde;

Far Cry 6 oynanış videosu Cuma günü yayına girecek

Ubisoft, Far Cry serisinin takipçilerini, serinin en yeni oyunu olan Far Cry 6’nın 28 Mayıs TSİ 19:30’da Youtube ve Twitch kanallarında yayına girecek dünya çapında oynanış gösterimine katılmaveyavet ediyor:

Far Cry 6, oyuncuları Başkan Antón Castillo’nun (Giancarlo Esposito) baskıcı yönetimi altında zamanın adeta geçmişte takılıp kaldığı tropikal bir cennet yani Yara’da geçen modern bir gerilla devriminin kalbine sürükleyen, açık dünya birinci şahıs nişancı oyunudur. Kendisi oğlu Diego’yu (Anthony Gonzalez) ayak izlerini takip etmesi için eğitip ulusunu eski ihtişamına kavuşturacağına yemin ederken oyuncular, bu zorbayı devirip ulusu birleştirme arayışındaki, gerilla savaşçısına dönüşen eski yerel asker Dani Rojas olarak oynayacaklar.

Ubisoft Toronto aracılığıyla geliştirilen Far Cry 6, 2021’de Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, Stadia, Amazon Luna ve Windows PC için hem Epic Games Store hem de Ubisoft Store’da bulunacak.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu